Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A GTA V végén, hogy kell mind...

A GTA V végén, hogy kell mind a 3-an túl élni?

Figyelt kérdés
A GTA V-el eddig még egyáltalán nem játszottam,mert PC-s párti vagyok.A lényeg,hogy annyit azért tudok,hogy 3 választásunk van,hogy vagy Trevort vagy Michealt öljük meg de van a 3.,hogy senki nem öl meg senkit és teljesen happy a vége.Nos erre vagyok kíváncsi,hogy a játék közben tett döntéseink során,amikor lesz lehetőségünk váálasztani,akkor kell úgy dönteni,hogy a végén 3. lehetőség jöjjön ki,mert hogy ugye a játék közbeni választásainktól lesz a vége,olyan amilyen és így lesz kihatása a végére.Vagy elég a végén úgy dönteni,hogy mind a 3-an túl éljenek?

2014. aug. 26. 19:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzá tennék,hogy igazából nem tudom,hogy mennyi választási lehetőségünk lesz a játék története során.
2014. aug. 26. 19:48
 2/3 anonim válasza:

utolsó küldetés:

Franklinhez elmegy Devin és vmit dumálnak, vége a videónak, F relőveszi a telót magától és ott kell kiválasztani, hogy kit ölsz meg, Mike v T, de a haramadik meg az hogy bosszut áltok és megöletik Devint. Viszont ha megölöd vmeiket akkor a járék vége után csak 2karaktert használhatsz!!!

2014. aug. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,amúgy gondoltam rá! :)
2014. aug. 29. 03:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!