Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Msi Afterburnert érdemes-e...

Mtwl83 kérdése:

Msi Afterburnert érdemes-e telepíteni?

Figyelt kérdés

Üdv!


MSI Radeon R7 250-es vidikártyámhoz kaptam a driver lemezen egy Afterburner nevű progit. Egyelőre nem telepítettem, mivel nem igazán tudom mire való és , hogy mennyire veszi igénybe a hardvert. Értem ezalatt azt, hogy ha a nevéből következően ez valami teljesítmény növelés, akkor mennyire fogja csökkenteni az élettartalmat (megjegyzem van rá szerelve extra hűtés), mennyire éri meg egyáltalában használni, hogyan érdemes kalibrálni (ha lehet ilyet)? Köszönöm előre is a segítségeteket!


2014. aug. 27. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:

'Mennyire veszi igénybe'?


Legfeljebb növeli a teljesítményt,órajel húzás,több áram adása neki stb...


Sokkal melegebb lesz de annak a kártyának overclock (húzás) olyan mint halottnak a csók,kb. semmire se jó.


Használd úgy ahogy van,neked nem kell MSI Afterburner.


Olyasmit mid-high-end kártyáknál szokás (pl. GTX 770,R9 280,R9 280X,GTX 780,R9 290,GTX 780Ti,R9 290) valamint régebbi erős kártyáknál (pl. HD 6690 vagy HD 7990)

2014. aug. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben! Nagyon kössz a segítséget!
2014. aug. 27. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!