Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nagyon fontos! Picasa és...

Nagyon fontos! Picasa és google+al és telefonnal kapocsolatos. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
(új telefonom van már) a régebbi telefonommal fényképeztem pár képet és azokat feltette a google+ accountomra.Az új telefonnal beléptem a google+-ba és a képek a telefonomon vannak már, csakhogy nem akarom hogy ott legyenek,letörölni a telefonomrol nem tudom.A G+ felhasználomrol letöröltem a képeket de a telefonomon még mindig rajta vannak. Mit tegyek?!Kérem, ha lehet gyorsan válaszoljatok, Köszönom!

2014. aug. 28. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
De hogy érted azt, hogy nem tudod letörölni? Nem értesz hozzá, vagy kiír valami hibát, vagy mégis hogy kéne elképzelni?
2014. aug. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
először kapcsold ki a picasa szinkronizálását a telefonon (beállítások-->fiókok és szinkronizálás-->google account). utána szintén a telefonon keresd meg az alkalmazások között (beállítások-->alkalmazások-->alkalmazások kezelése) a galériát, nyomjál bele és ott adatok törlése.
2014. aug. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!