Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudok belépni a másik...

Nem tudok belépni a másik meghajtóm dokumentumaiba miért? Document and Settings/Nevem nem érhető el. A Hozzáférés megtagadva! FONTOS! Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Belépek a Document and Settings mappába,majd a nevembe de

azt írja ki,hogy D:/Document and Settings/Nevem nem érhető el.

A Hozzáférés megtagadva!


A mappa is üreset ír pedig több gigányi dokumentum van rajta!

Korábban ez volt a windows meghajtóm, de már nem áll fel rajta a windows !

De a dokumentumaimhoz be kéne,hogy tudjak lépni! Nem értem!

Valami ötlet ? Korábban jelszóval lehetett belépni win-be lehet, hogy az kavar be?



2014. aug. 29. 00:35
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
A jogosultságaid nincsenek meg, hogy megnézhesd. Jobb katt a mappán, tulajdonságok és a biztonság fülön az összes csoportnak, amit csak használsz add meg a teljes hozzáférést. Ezután a mappát már el lehet érni majd, de előtte szerintem kell egy újraindítás. Nekem sem sikerül mindig elsőre, van hogy csak többszöri próbálkozás után megy, de mindig megy.
2014. aug. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Bízom benne, régi fotók vannak rajta!
2014. aug. 29. 00:43
 3/35 A kérdező kommentje:
Bízom benne,ez megoldja a problémát!
2014. aug. 29. 00:50
 4/35 coopper ***** válasza:

Szia.


Milyen szinűek a fájlok és a mappák ? Normál vagy zöld szinűek ?


Ha zöld szinűek akkor az azt jelenti, hogy előzőleg titkositva voltak, akkor kell a titkositási kulcs.


Nézd meg ezt : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__5..


Sok sikert.

Üdv.

2014. aug. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Tulajdonságok után nem ír biztonság fület!

Megosztás fülnél ír olyat,hogy ha meg szeretné osztani ezt a mappát akkor húzza a megosztott dokumentumok közé!


Ami viszont a másik winchesteren van amin nincs annyi hely!

2014. aug. 29. 09:43
 6/35 A kérdező kommentje:
Várom a további ötleteket.
2014. aug. 29. 20:34
 7/35 A kérdező kommentje:
Szia! Normál színű, és csak a nevem mappába nem enged és ha ráállok egérrel üres mappát ír !
2014. aug. 31. 19:29
 8/35 coopper ***** válasza:

Szia.


Ha nem voltak titkositva és nem tudod saját tulajdonba venni a fájlaidat akkor más gond van, akkor próbálj meg egy live win7-es rendszerről bootolni (CD/DVD-ről) és úgy megnézni, mi a helyzet a fájlaiddal, ha úgy sincs eredmény akkor még megpróbálhatsz valamilyen adatvisszanyerő programot (bár szerintem akkor már nem sok remény van arra, hogy visszakapd a fájlaidat). pl. getdataback.


Live win7-es windows Angol nyelvű : [link]


Letöltöd, kibontod, kiirod egy cd-re és beinditod vele a gépedet, aztán próbálkozol.


Sok sikert.

Üdv.

2014. aug. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Vissza lehet szerezni, a tulajdonosi jogokat kell átállítani. Mivel annyi mindent el lehet ott állítani, meg nem mondom, mit és hol állíts, de távvezérléssel ránézhetek. Tanulsága máris van a dolognak: sosem tárolunk adatokat a Dokumentumok mappában, könnyen elveszthetjük a hozzáférést. Újratelepítés esetén pedig volt mappa, nincs mappa.

Egyébként én inkább egy Linux live USB-t ajánlanék, pl. Lubuntu. Nincs köze a Windows-hoz és a jogosultságokhoz, míg live Windows esetén jó eséllyel ugyanúgy hozzáférési gondok lennének.

2014. aug. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Letöltöttem egy Linux cuccot de nem tudom melyiket kell kiírni, mert kibontás után több mappa is megjelent.
2014. aug. 31. 22:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!