Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan használjam az Audacity-...

Hogyan használjam az Audacity-t és a Sony Vegas Pro-t?

Figyelt kérdés

Megtaláltam egy mesét egy csodálatos számmal, amit már régóta keresek. Azt fel is tudtam venni (azt a néhány percet, amire szükségem volt), de akadt egy kis gond. Van benne fölösleges beszéd, amit kiakarok vágni és csak a zenére van szükségem.

És úgy hallottam, hogy ez a két program alkalmas erre a megoldásra, de nem tudom a lépéseit, hogy mit kell tennem és mikor.

Kérem, írja le valaki, hogy hogyan kell ezt használni! Nagyon sürgős lenne! :(


2014. szept. 5. 10:46
 1/5 tabaki ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..

Ahhoz, hogy MP3-ba tudd exportálni, telepítened kell a LAME MP3-enkódert is, ha eddig még nem tetted volna meg (link az Audacity letöltőoldalán).

2014. szept. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegashoz nem kell mp3 plugin, és sokkal emberbarátabb a használata, de cserébe fizetős. Viszont az 1 hónapos demó alatt simán meg tudod ezt oldani.
2014. szept. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Húú.. De letudták írni a lépéseket! :O -.-
2014. szept. 5. 14:20
 4/5 A kérdező kommentje:
Minden elismerésem! -.-"
2014. szept. 5. 14:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Meggondoltam magam, mégse Vegas, hanem Sound Forge, nyisd meg benne a zenét, az egérrel jelöld ki azt a részt, ami nem kell, és delete, hallgasd meg, és ha jó, mentsd el, ha meg nem, csináld újra. Ennél egyszerűbben nem lehet, de azért hozzátartozik a történethez, hogy ilyen semmirekellő lusta szart még nem láttam. Aki egy tetves Youtube tutorialt sem képes megkeresni, hanem itt rimánkodik, majd hőbörög, aztán oltogat, annak lehetőleg száradjon le a keze! És nem érdekelnek a kifogásaid. És azt sem mondhatja senki, hogy nem segítettem, szóval erről talán ennyit.
2014. szept. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!