Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mikor jelenik meg az oculus...

Mikor jelenik meg az oculus rift végleges változata?

Figyelt kérdés
és mekkora annak a gépigénye és kb mennyibe kerül?

2014. szept. 7. 18:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Az Oculus Rift lényegében egy monitor és pár mozgásszenzor...


Amúgy itt senki se jósnő.

2014. szept. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Aha, monitor és pár mozgásszenzor... Egy olyan monitor ami olyan 3D látványt nyújt amit még nem láttál. A mozgásszenzor a DK2-ben már szinte tökéletes, nem is venni észre a hibákat, már ha van. max kicsit pixeles a kép széle. A virtuális valóság első gyöngyszeme. amúgy thevr.hu-t érdemes olvasgatni, ott leírnak mindent róla :)
2014. szept. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Es ezert gondolom van sajat gepigenye...

Jo vicc.

2014. szept. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Kicsivel megnöveli a gép terhelését, ugyanis az osztott képernyős 3D és a full HD se semmi. Legalábbis a DK2-nél. Na meg plusz monitornak számít, és azért 2 monitorral úgy tudom kicsit nehezebb jó teljesítményt elérni. Tehát igenis van érezhető gépigénye, és még nem jött ki a végleges változat.
2014. szept. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Nem szukseges 2 monitor..


Lehet pl. klonozas vagy csak szimplan az Oculus Rift.. legalabbis jatek kozben.

2014. szept. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Fene huzogassa ki a monitort mikor oculusozni akar xD
2014. szept. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a kommentet! Olvastam a VR-en hogy 1080P-n 60 fps-en fut a játék akkor nem lesz gond. Bár én nekem fogalmam sincs arról hogy melyik melyik játék fps-es vagy valami ilyesmi. Nekem a DK1 is tökéletesen megfelelne!(Az Euro Truck Simulator 2-t próbálnám ki az oculus rift-el!)
2014. szept. 20. 15:28
 8/23 anonim ***** válasza:
A DK1 nem valami jó.. pixeles mint állat és kissebb felbontása van.
2014. szept. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
De gondolom kisebb a gépigénye
2014. szept. 20. 17:49
 10/23 anonim ***** válasza:
Kicsivel. A Dk1-ben rosszul leszel, a 2-ben semmiképp. Hamarosan jönnek az Nvidia új VR videókártyái, amik leveszik a terhet a gépedről. Dk1 semmiképp. Dk2 már inkább. Bár én megvárnám a végleges változatot. Ha mindenképp meg akarod venni akkor DK2. Az egy nagyon kezdetleges a 2-höz képest.
2014. szept. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!