Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Origin-Battlefield 4 nem...

Origin-Battlefield 4 nem enged játszani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megvettem a battlefield 4-et, betettem a lemezt a gépbe, letöltötte hozzá az origint, regisztráltam felhasználónévvel, feltelepítettem mind a 3 lemezt, és amikor rákattintok a parancsikonra, akkor megnyitja a böngészőt és ezt írja ki: We're sorry, you cannot access this feature because you do not meet the age requirement. Tudom, hogy ez azt jeleneti, hogy nem felelek meg az életkornak, mert az origin regisztrációnál a koromat adtam meg és még nem vagyok 18, ezért nem enged játszani. Megpróbálnék belépni, ahova kidobott, de ott meg nem tudok belépni, mert e-mail cím kell, és amikor regisztráltam, akkor felhasználónevet kért, így nem tudok belépni e-mail c ímmel. csináltam másik (18+os), e-mailes accountot nem az alkalmazásban, hanem a böngészői originben, de ha oda is akarnám telepíteni, akkor ide is be kell írni a cd-kulcsot és az meg már fel van használva! Mi lenne a megoldás, hogy tudjak játszani? Esetleg az origin alkalmazásban az életkort nem lehet választani?

2014. szept. 12. 15:47
 1/5 duvadu válasza:
Töröld le teljesen a BF4-et és töltsd le originről ne cd ről teleítsd
2014. szept. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor nem azt fogja írni, hogy ez a cd-kulcs már használatban van?
2014. szept. 12. 16:27
 3/5 anonim válasza:
NemHiszem :D
2014. szept. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De már egyszer fölhasználtam azt, tehát tuti azt írná :/
2014. szept. 12. 17:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt a kulcsot már egyszer felhasználtad. Nem fog működni megint! A korral kapcsolatban pedig keresd fel a supportot!
2014. szept. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!