Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem játsza le rendesen?...

Miért nem játsza le rendesen? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy letöltöttem egy filmet,de valamiért szaggatva játsza le a hangot és a képet is. Először megpróbáltam a windows media playerrel lejátszani,nem támogatta a kiterjesztést. Na mondom akkor letöltöm a VLC-t,mert úgy hallottam hogy az jó. Letöltöttem és mikor kipróbáltam,csak szürke elmosódás volt minden,és a hang akkor is szaggatott.Ezek után letöltöttem a DivX lejátszót,azon már legalább annyi stimmel,hogy már van kép,de ugyanúgy laggol és a hang is ugyanezt csinálja. Adobe flash player 15 van a gépemen,Op rendszer:Windows 7,Proci:2.4 GHz,RAM:1GB

2014. szept. 17. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Win 7-nek alapbol keves az 1GB ram...

Amugy tobb dolog is lehet,pl. serult a fajl vagy egyeb szoftveres vagy hardveres problema.

2014. szept. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Előzőleg XP volt rajta,azon nagyjából ment szépen
2014. szept. 17. 11:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy le van töltve az a film? Akkor viselkedik így, ha hiányoznak belőle szeletek, azaz nincs teljesen letöltve. Ha idő előtt törlöd a letöltést, akkor a file látszólag a gépeden van, de nem teljes, hanem töredezett.


Amúgy meg tölts le egy másik verziót. Nagyobbat, más release, stb... mai világban nem nagy dolog törölni majd újra letölteni valamit. Feltételezem nem 30 gigás bluray.

2014. szept. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy évadot töltöttem le ami összesen volt 4GB. Torrenttel szedtem le,ezáltal kizárt hogy nem szedte le az összes fájlt,mert reggel kiírta alul hogy letöltés kész.
2014. szept. 17. 12:08
 5/5 anonim ***** válasza:
K-Lite Codec Pack le van töltve? Lehet még adobe (pontosan nem tudom melyik) probléma is.
2014. szept. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!