Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy új gépem vettem hozzá...

Bong1989 kérdése:

Van egy új gépem vettem hozzá egy 120gb-os ssd-t de a windows 7-et nem tudom rá tenni mert gpt particionálás stílus szerinti. Mitévő legyek? (Mielőtt valaki jönne azzal hogy vezérlőpult meg blablabla. Mégegyszer. Nem tudtam felrakni az oprendszert!

Figyelt kérdés
2014. szept. 19. 04:16
1 2
 11/16 P.O.C. ***** válasza:
Az SSD eleve garantálja a gyors rendszerindulást. Azért a -3 másodpercért szerintem nem éri meg ezzel kínlódni.
2014. szept. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

idézve egy pcworld cikket:

"Gyorsabb végrehajtás: talán ez a legfontosabb az összes közül. Az UEFI sokkal gyorsabban fut le, mint a BIOS, így ha a hardverelemeink is olyanok, akár 10 másodperc alatt is harcra késszé válhat a gépünk bekapcsolást követően. Ehhez persze leginkább SSD-re van szükségünk, de utóbbi önmagában nem képes erre – BIOS-os gépeken 20-25 másodperc így is kell."


Továbbá a Secure Boot sem egy rossz dolog, bár pont ez az oka annak, hogy nem mennek a loaderek. De valamit, valamiért...

2014. szept. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy asrock b75m lapom van!
2014. szept. 19. 09:07
 14/16 P.O.C. ***** válasza:
Teljesen mindegy milyen alaplapod van. Már elmondtuk a lehetőségeid, illetve azt is melyiknek mi az előnye és a hátránya. A többi rajtad áll.
2014. szept. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Akkor a inkább csinálok egy bios resetet és csak azt állítom be amit írtál!!! Az úgy jó?
2014. szept. 19. 09:36
 16/16 P.O.C. ***** válasza:
Jó bár a BIOS reset fölösleges.
2014. szept. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!