Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Informatikus segítségére...

Informatikus segítségére lenne szükségem?

Figyelt kérdés

dvd-vel kapcsolatban.

Mivel a dvd lejátszóm csak az mpeg-t játsza le

ezért az mkv filmemet konvertálnám. De konvertálás előtt kell kiválásztani a minőséget. (én ezt dvd-pal-ra raktam,) és ez berakott nekem mindenféle felbontásokat meg mindent. Na én ezt mind átállítottam alapértelmezettre, meg automatikusra.

Így működni fog a lejátszón rendesen? (pl ő 25 fps-re raktra volna, de a film 23 és én áttettem alapért.-re. ettől nem lesz hangcsúszás vagy szakadozás?)

Meg a felbontást is levette volna 1280x720-ról 7százvalamennyix4százvalamennyire. ezt is alapra tettem meg minden mást. Jó lesz?



2014. szept. 19. 17:33
 1/1 coopper ***** válasza:

Szia.


Mivel konvertáltatod (milyen progival )?


Próbáld ki ezt (fizetős progi) convertxtodvd : [link]


Egy nagyon könnyen használható, konvertáló progi (modhatni úgy is hogy 1 kattintásos) és DVD-vodeóba (VOB fájlokba - mpeg2) konvertál amit minden DVD lejátszó megeszik.


Egyébként meg a DVD-videók is több fajta méretet és sebességet támogat : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2014. szept. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!