Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hibás bináris fájl?

Hibás bináris fájl?

Figyelt kérdés
Az alkalmazás vagy a DLL C:\PROGRA~1\Linkey\IEEXTE~1\iedll.dll nem érvényes Windows bináris fájl. Ellenőrizze ezt a telepítő lemezén. Miért írja ezt ki?

2014. szept. 19. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdésedben a válasz.
2014. szept. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogyan tudom megoldani? Mindennél ezt írja ki!
2014. szept. 19. 19:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni újratelepíteni azt az alkalmazást, amelyik használja. Hátha felülírja a mostani dll-t egy sértetlen fájllal.
2014. szept. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ezt meik program használja?
2014. szept. 19. 19:07
 5/8 A kérdező kommentje:
Van valami program amin automatikusan megoldja?
2014. szept. 19. 19:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt a dll fájlt egy olyan oldalról töltheted le, ami csak is kifejezetten dll fajlokat lehet leszedni.


Itt van egy kis lista, ahonnan le lehet tölteni...

[link]

2014. szept. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez a Linkey cucc, amit az elérési útban látok, valami adware / malware, ezt jó lenne lepucolni teljesen. Lehet, hogy már a vírusírtód, vagy pl. valamelyik Anti Malware program, amit futtattál leszedte egy részét és egy másik része hiányolja ezt a fájlt és ezért van a hibaüzenet.


Mellesleg az IEEXTE~1 arra utal, hogy Internet Explorer beépülő lehetett a cucc.

2014. szept. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megoldottam szerintem, letöröltem!
2014. szept. 19. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!