Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írja ki gyakran a...

Miért írja ki gyakran a netezéskor, hogy a "Mozzilla Firefox ( nem válaszol) "?

Figyelt kérdés
Ekkor ki sem lehet lépni a netről, csak drasztikusan kikapcsolni a gépet.Ja és xp van.
2014. szept. 20. 08:56
1 2 3
 1/23 kata kata ***** válasza:
2014. szept. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 CspCsj ***** válasza:

Milyen processzor és mennyi memória van?

Windows billentyű (kis zászló) + Pause billentyű együtt, és a megjelenő ablakban alul kiírja:

[link]

2014. szept. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Van olyan böngésző, mellyel nincs ennyi gond? Bármelyik magyar nyelvű Firefox probléma megoldására angol nyelvű segítség van. Sajnos a szövegfelolvasó programon nem szereti az idegen nyelvet, meg nem is olyan tökéletes.NVDA.Üdv Mindenkinek.
2014. szept. 21. 16:40
 4/23 CspCsj ***** válasza:

Sajnos szövegfelolvasó programokkal nincsen tapasztalatom.

A Google Chrome böngészőt többen használják, valamivel gyorsabb és kevesebb memóriát használ. Ezenkívül az Internet Explorer újabb verziói is gyorsak és megbízhatóak (XP rendszerre 8-as a legfrisebb, Windows 7-es vagy Windows 8-as rendszerekre már a 11-es verzió is megjelent).

2014. szept. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Eddig a Google Chrome volt fent a gépen. Paraszti ésszel gondolkodva tettem át a Firefoxram, mivel az kevesebb helyet foglal , ergo kevesebb memóriát is használ fel a működéséhez.
2014. szept. 22. 07:49
 6/23 kata kata ***** válasza:
Próbáld ki a Maxthon-t.2 hete raktam fel eddig stabilan és gyorsan működik xp-n és ubuntun.
2014. szept. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
A Chrome még rosszabb. Az első használatkor már lefagyott
2014. szept. 24. 07:46
 8/23 kata kata ***** válasza:
Töltsd le a Malwarebytes free vírusirtót, és futtass egy teljes rendszervizsgálatot. link: [link]
2014. szept. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, letöltöttem az ajánlott vírusírtót . Nem hozott változást. Talán azért, mert kiírta, hogy kapcsoljuk ki a gépen lévő vírusirtót. Sajnos a látáscsökkenésem miatt nem találok olyan fület, az olvasóprogrammal sem fedeztem fel a kikapcsolási lehetőséget.AZ AJÁNLOTT VÍRUSIRTÓ MARADHAT A GÉPEN? AZ AVAST AKKOR ELTÁVOLÍTOM.
2014. szept. 25. 20:48
 10/23 CspCsj ***** válasza:

Nem tudom milyen mértékű a látáscsökkenése. Esetleg próbálta a Nagyító eszközt? Vagy az sem elég?


Nem írta, hogy milyen a processzor és mennyi a memória. Ezt a Windows kis zászlós billentyűjének és a Pause billentyűnek az együttes lenyomására kaphatja meg a leggyorsabban, vagy másképp a Sajátgép ikonján jobbegérgombot nyomva, majd a Tulajdonságok menüpontot választva.


Ha ez a szám 512 vagy kisebb, akkor kb. kétezerért lehet 1024-re bővíteni, ami ezeket a gondokat meg szokta szüntetni.

2014. szept. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!