Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » World Of Warcraft előfizetés?

World Of Warcraft előfizetés?

Figyelt kérdés
Letöltöttem hivatalos verziót internetről, 20lvl trial verzióval. Előfizettem 30 napos játékra, de maga alap játékot nem vásároltam meg. Meg kell azt is vásárolni hozzá, vagy így internetről letöltve is lehet játszani vele ha fizettem rá? Kaptam kódot, de nem tudom megnyitni a battle.eu oldalt ahova belehetne írni a kódot. Mindig azt írja, hogy rosszul formázott html. Mi lehet a baj?

2014. szept. 20. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg kell vásárolnod a játékot is, feltéve hogy szeretnél a 20. szintnél tovább fejlődni.
2014. szept. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
En voltam a hibas h nem gondolkoztam elore, gyors dontest hoztam. De azert a wizzard is felhivhatta volna a figyelmem h ha elofizetek nem eleg a hivatalos oldalrol letoltott jatek.
2014. szept. 20. 16:04
 3/5 anonim ***** válasza:
wizzard?? he?? szerintem alapból nem is enged trial accountra előfizetni, hiszen azon bármeddig ingyen játszhatsz, csak vannak korlátozások. ha meg megveszed a játékot, alapból kapsz 30 nap játékidőt.
2014. szept. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mikor belepsz kiirja h trial version vagy upgrade es utana elofizetgetsz ra. Megkaptam a szamlat is emailbe es a kodot amit bekellene irni . De mikor megnyitom a battle.eu oldalt hibat ir ki es nem jeleniti meg az oldalt
2014. szept. 20. 16:31
 5/5 anonim ***** válasza:

azért mert ezen az oldalon lehet belépni

[link]

2014. szept. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!