Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A fiam feltelepítette agépemre...

A fiam feltelepítette agépemre a windows 7-et de sajnos nem működik rendesen mert nem tudjuk aktiválni nem jó az aktiváló kód. Szeretném vissza állítani az XP-t mittegyek?

Figyelt kérdés

2014. szept. 27. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
gondolom a windows 7 nagyon eredeti.. az xp-t meg csak akkor tudod "visszaállítani" ha megint újra telepíted a gépet de akkor minden adat elvész
2014. szept. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szólj a fiadnak csinálja vissza amit elrontott
2014. szept. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Letöltöd a netről Windows loader 2.2.2 daz progit. Majd ha lentvan a zöld kis ikont elindítod végigmegy majd kiírja restart rányomsz újraindul! ,és már aktiválva is van!
2014. szept. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tengor ***** válasza:
61%

#3, autó lopásra is van tuti tipped? Nekem arra lenne szükségem, persze ingyen!

Kérdező, vagy vegyél egy jogtiszta win 7-et, esetleg telepíttesd fel egy linuxot egy szakival és nem lesznek aktiválási problémáid. Az XP visszatelepítését több szempontból sem ajánlom.

2014. szept. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja persze vetess a kérdezővel 20-30 ezerért windost! Igen ha normális áron adnák talán! De autó lopására is van tuti tippem de azt nem osztom meg-BEEEE.
2014. szept. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy ez a marha sok jogtiszta ember,mintha mindenki csak úgy ruhangálna az eredetiért! Mintha senki sem csinált volna még ilyet.
2014. szept. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Viszont válasz a kérdésre leírtam ,hogyan tudja megoldani.Ennyi!
2014. szept. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Youtube-on találhatsz videókat, amik azt mutatják be, hogy hogyan aktiváljuk a windows-t. Nekem miután lejárt, aktiváltam a video szerint, és azóta tökéletesen mukodik minden.
2016. ápr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!