Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért kell mindig telepítenem...

Miért kell mindig telepítenem az office-t amikor elindítom a word-et?

Figyelt kérdés
Ha az excel-t stb akkor is. De becsukom az ablakokat megnyitja, szóval már fent van a program de mindig telepíteni akarja. Miért? nagyon idegesítő

2014. okt. 4. 13:30
 1/4 A kérdező kommentje:
office 2007 és win7
2014. okt. 4. 13:31
 2/4 anonim ***** válasza:

Használj open office-t.


[link]

2014. okt. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 defi@nt ***** válasza:
Ha jól sejtem akkor amikor elején (a kezdetekkor/első installnál) feltelepítetted, akkor nem nyomtál rá a testreszabásra. Persze tévedhetek, nem látok oda. De olyankor szokta ezt csinálni, ha hiányol valamit és telepíteni akarja (általában a CD-ről) Ha a legelején kiválasztod a részletes beállításoknál (testreszabás, vagy ilyesmi néven fut) hogy minden a lemezről fusson, vagy minden oda települjön (érsd: minden összetevőjét a merevlemezre telepítse és később ne akarja lemezről, vagy innen onnan telepítgetni, ha utólag eszébe jut, hogy hiányzik neki valami) akkor nem fog a későbbiekben zaklatni ilyenekkel. Viszont az is igaz, hogy 1x már nekem is csinálta ezt, annak ellenére, hogy mindig így, a fenti módon telepítem. Azonban előtte lefuttattam egy ilyenolyan hiperszuper "csoda" töredezettségmentesítő progit, ami csodálatosan áthelyezgetett mindenféle progimat, amit és ahogy érzett, úgyhogy pl. a start menüből is eltűntek az office ikonjai, meg ha csak elindítottam jött ez a telepíteni akarásos küzdése, mert amit már egyszer normálisan felpakolt az elején, azt a töredezettség mentesítő progi úgy széjjel pakol(hat)ta, hogy az öregannya se találná megfele.
2014. okt. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 defi@nt ***** válasza:
Mellesleg, ha nagyon sürgős és muszájból van: az outlook (ex "windowslive") mail fiókban is van mostmár Ms.Office, amit a baloldali felső lenyíló menüből indíthatsz el. Hasonló a googledocs-hoz, csak ez tisztességes Ms. Office :)
2014. okt. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!