Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tesznek a Need For...

Miért nem tesznek a Need For Speed-ekbe dízel autókat?

Figyelt kérdés
Elék sok NFS-en játszottam már de mindenhol csak a benzin meg a benzin. Egyik részbe se volt diesel ami elkerülte volna a figyelmemet, esetleg egy Diesel editon??

2014. okt. 6. 18:04
 1/5 soccerway ***** válasza:
100%
Mert felment a gázolaj az ára és minenki benzinest vesz az jobban húz.
2014. okt. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem én hogy a benzin pörgősebb meg minden, de s dízelrajongókra szarnak??
2014. okt. 6. 18:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy normális autó üzemanyaga az benzin! Lehet a játékban is azért csak benzines van. A diesel autót a buta szegény emberek veszik akik azt hiszik spórolnak vele! De ha tudnák ,hogy gyakorlatilag megszívatják magukat! Meg szennyezik a környezetet ,emellett büdös ,füstöl meg rákkeltő! Ráadásul kattog kerreg mint egy rotációs kapa! Ha valami tönkremegy akkor meg az árából másik autót veszel vicc az egész!
2014. okt. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg gondold el ki venne jegyet egy diesel autóversenyre! Rajt ,és senki sem látna úgysem semmit a fekete felhőtől! Mire eloszlana meg véget ér a futam!
2014. okt. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Üdv. Azért nincs benne diesel mert a fekete füstöt akkor meg kellene jeleníteni a vga-nak, és nagyobb lenne a gépigény!
2014. okt. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!