Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 alatt is kell...

Windows 7 alatt is kell telepíteni a hangkártya, videókártya, hálókártya drivert?

Figyelt kérdés

2014. okt. 7. 11:35
1 2
 1/13 Tengor ***** válasza:
Természetesen.
2014. okt. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Tengor ***** válasza:
Sőt, a chipsetet se hagyd ki!
2014. okt. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Chipsetet????

ŐŐ az mi? :O

2014. okt. 7. 11:39
 4/13 anonim ***** válasza:
Annyi kiegészítés, hogy ÁLTALÁBAN igen. Van, amikor magától fel tudja rakni, de én még akkor is rá szoktam nyomni a legfrissebb chipset drivereket, hátha van valami javítás benne. Videokártyát meg mindig.
2014. okt. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Tengor ***** válasza:
Az "alaplap drivere". Biztosan neked kell telepíteni azt a Win 7-et? Ugye nem Ultimate verziót akarsz telepíteni?
2014. okt. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

De, ultimate...

miért? ahhoz nem kell?

2014. okt. 7. 12:25
 7/13 Tengor ***** válasza:
Neked nem kell az Ultimate, csak épp nem tudsz róla. A hozzáértésből és a felkészültségből tippeltem csak meg. Bejött :D
2014. okt. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%

Ha valami nem úgy működik, ahogy az elvárható lenne, vagy az "Eszközkezelő"(Device Manager)-ben látsz egy sárga felkiáltójelet valahol, nos akkor érdemes (kell) telepítened meghajtóprogramot.


A videokártya driver-t automatikusan frissíti a rendszer. Legalábbis a Windows 8 és 8.1...


Ha a hálózati kártyát nem ismeri fel, akkor szokott a legszívatósabb lenni!


Tengor! A hozzáértés is, mint minden más, csupán nézőpont kérdése! Az igazi profik nem nézik le a másikat! :-)

2014. okt. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Tengor ***** válasza:

#8, valóban, csomagolásból még kezdő vagyok. Egyenlőre csak segíteni próbálok, a csomagolás meg olyan amilyen.

A karácsonyfa alatt is egyértelműen meg lehet mondani, hogy melyiket szánom én valakinek...

2014. okt. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen, nem vagyok olyan tapasztalt, azért tettem ki ezt a kérdést, hogy megtudjam, hogy akkor mit, és hogy kell telepíteni.

Gondolom te is tanultad valahonnan :)

2014. okt. 7. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!