Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 alatt is kell...

Windows 7 alatt is kell telepíteni a hangkártya, videókártya, hálókártya drivert?

Figyelt kérdés

2014. okt. 7. 11:35
1 2
 11/13 Tengor ***** válasza:
Igen, akkor még GYK és youtube sem volt...
2014. okt. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

az ms próbálkozik beletenni az újabb telepítő csomagokba az újabb drivereket, de mindent ők se tudnak. ha szerencséd van, akkor valamivel többet fog felismerni, mint egy xp.

1. ha van a géphez win7-es driver lemez, akkor mindenképp futtasd.

2. az eszközkezelőben megtalálod, hogy mit nem ismert fel rendesen (előttem írták hol van). ott telepítés és kerestetsz vele neten.

3. ha marad valami és van bármilyen régebbi windowshoz adott driver lemezed, akkor újból megpróbálod telepíteni az eszközt, de automata netes keresés helyett kiválasztod, hogy a cd-n keresgéljen.

4a. ha így se megy, akkor a neten próbálsz keresni hozzá megfelelő drivert.

4b. cobra driver pack 2010. letöltöd pl piratebayről. kiírod vagy mountolod. telepítesz mindent amit csak felajánl.

2014. okt. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, igazából csak kíváncsiskodtam, mert XP-t már többször is telepítettem, win7-et még nem, és inkább először érdeklődök, mint cselekszek :)
2014. okt. 8. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!