Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újratelepített windows-ra...

Újratelepített windows-ra feltelepítettem a standard programokat (driverek, java, flash deamon tools adobe reader mozila stb. ) Szeretném valahogy elmenteni hogy ha bármi történne akkor csak erre vissza kelljen állítani. Van ötletetek?

Figyelt kérdés

Láttam a a visszaállítási pontot és a biztonsági mentés lehetőséget de nem tudom mik köztük a különbség.

Vagy esetleg valami program?

Még egy fontos dolog: A C meghajtón a windows a D meghajtón az adatok. Az adatokat nyilván meg szeretném tartani tehát ha most csinálok egy beállítást és mondjuk 3 hónap múlva a D meghajtóra kerülne új adat akkor azoknak meg kellene maradnia.


Köszönöm a válaszaitokat!


2014. okt. 9. 15:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem még annyit hogy XP-t használok!
2014. okt. 9. 15:59
 2/4 anonim ***** válasza:
NortonGhost15 amit én erre használok. Amit ment, azt pont a D-re kell menteni.
2014. okt. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Norton Ghost vagy Acronis True Image

Én Évek óta a Norton Ghost-ot használtam, de július óta áttértem az Acronis True Image-ra.

Egyébként biztonsági mentést oda készítesz, ahova akarsz, én pl. az F meghajtóra. Tehát nem feltétlenül a D-re kell készíteni, mint ahogy azt előttem írták.

2014. okt. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gábor_79 ***** válasza:
Én az Acronis-t használom és ajánlanám is, mert azzal klónozni is lehet SSD-t hibátlanul. USB-re is lehet mentést rakni, ha az kellően nagy.
2014. okt. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!