Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van itt olyan aki tud ilyen...

Van itt olyan aki tud ilyen képet szerkeszteni?


2014. okt. 9. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
-az " ilyen " alatt,mit kell érteni
2014. okt. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
olyat amilyen a videóban van
2014. okt. 9. 19:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Minden bizonnyal akad, Tabaki pl. biztosan képes rá, de meg tudod fizetni a szakértelmét?

(Bocs Tabaki, ha egy pénzéhes hiénának állítalak be :D :D)

G.

2014. okt. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is tudok ilyet. De nem csinálom meg. :)
2014. okt. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
1-2 óra alatt megcsinálnám
2014. okt. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ehhez komoly technikám ami alatt a fényképezőgépet értem, persze egy meglévő képet alakítottam már át ehhez hasonlóan ahol annyi különbség volt hogy a ruhába nem piszkáltam bele. Persze az alap ismereteim megvannak ahhoz hogy egy ilyen jellegű képet megcsináljak, bár ilyen jól nem tudnám megcsinálni amit őszintén be is vallok, meg mostanában picit kiestem a Photoshopos témából mert már egy ideje nem foglalkoztam semmilyen formájában a képszerkesztéssel időhiány végett, de pár nap alatt belerázódnék és akkor megtudnám csinálni egy délután alatt, de egyenlőre semmi időm és energiám nincs arra hogy neki ugorjak mert abból tuti több nap lenne mivel naponta maximum 20-30 percet tudnék ezzel foglalkozni, és mivel kiestem a gyakorlatból így az is lelassítja hogy csomó dolognak újra utána kell nézzek, ami ugye megint idő.
2014. okt. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!