Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez mért van, hogy lehet ki...

Ez mért van, hogy lehet ki iktatni?

Figyelt kérdés
Eddigi rendszereimen sosem találkoztam hasonlóval: Nem tudja eltávolítani a következőt (ami egy iso fájl) mert ez az Objektum a szülőtől örökli az engedélyeket: SYSTEM,SYSTEM Azt írja h meg kell akadályozzam az öröklésben.. "kapcsolja ki az engedélyek öröklését, de hol? Csak azért gond ez mert szinte bármi amit letöltök és iso az nem törölhető csak ha csökkentett módban indítom a gépet.. HELP
2014. okt. 10. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Kicsit összezavarodtak a jogosultságaid.

[link]

itt kell bányászni.

2014. okt. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen jártam itt, itt írta ki h mi a helyzet. Szaküzletbe tettek rendszert ,de h miképp a kérdés mert valóban sok probléma van a géppel, meg a gémeknél dll hibákat észlel majd h folyamatosan.. majd alkotok akk köszi!
2014. okt. 10. 11:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, ha ennyi a gond, akkor azonnal húzd újra a rendszert rendesen!
2014. okt. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam rá h kéne, de jelenleg nincs 64bit-es op-rendszerem más gond meg nincs vele! Egy két gémet így tovább tart elindítani de ha megy akkor már nincs baja. 5 napig járkáltam a gép után sejtettem h ezt sem kellet volna rájuk bízni.. Másnak meg nem lehet baja gondolom!? Minden fut fullhd-ben ahogy kell kivéve 1-2gém :/
2014. okt. 10. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!