Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós babám 9760gramm. A...

7 hós babám 9760gramm. A védőnő szerint ki kellene iktatni az éjszakai szopikat, mert az is közrejátszik, hogy ekkora a baba. Hogyan tudom ezt megtenni?

Figyelt kérdés
Már próbáltam, hogy vizet adok neki, csak ringatom, csak simizem, de a legtöbb esetben kizárólag cicin tud visszaaludni...sírni hagyni egyszerűen képtelen vagyok.
2009. ápr. 14. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
hozzátáplálsz már? Próbáld meg elkezdeni, ha még nem tettétek. Nálunk akkor lassult le a súlynövekedés, mikor kezdett gyümit enni. Na meg nálunk abban az időszakban elfogyott a tejci, így a tápszert nem akartam tömni bele, inkább elkezdtük már 3 és fél hósan a gyümikóstolgatást.
2009. ápr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az Én kisfiam 18-án lesz 6 hónapos és 9 kg.Nekünk is azt tanácsolta a védőnő hogy éjszaka csak vizet kapjon de sajnálom mert evés után rögtön elalszik és hallom a kis pociját hogy korog neki.Úgyhogy Én még várok egy hónapot és ha akkor is 1kg lesz a havi súlygyarapodás akkor majd megpróbálom a vízet.
2009. ápr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, elkezdtük már, bár nem sok sikerrel, délelőtt eszik pár kanálka gyümit, délután meg pár kanálka valamilyen zöldséget. De igazából nem nagyon kell neki a szilárd kaja.
2009. ápr. 14. 13:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad, hogy hány kilóval született a picikéd, mert az is fontos lehet. Pl. az én picim 3840grammal és 56cm-vel látta meg a napvilágot és most 3,5hónposan már 7kg, amire a védőnő nem néz furcsán, hisz eleve nagy súllyal született.

De ha ti mégsem születettek nagy súllyal akkor sem hiszem, hogy baj lenne, hogy ekkora a súlya. Szerintem, ha éjszaka arra van szüksége, hogy szopizzon és úgy aludjon vissza akkor csak hagyjad, hisz neki ez kell. A babák is tudják, hogy ha már nem akarnak enni, csak azért nem fog, mert mi azt akarjuk. És különben is örüljön inkább a védőnő, hogy 7 hónaposan még szoptatsz, hisz az a legjobb neki!!!! Szóval szerintem csinálj mindent úgy, ahogyan te jónak látod, és ahogy a babád megkívánja, hisz elsősorban neki kell megfelelned nem másnak!

2009. ápr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hat ez fura.az en babam is 7hos,o 3324grmammal es 49cm szuletett.nem volt egy nagy meretu,olyan pont jo,es most 10es fel kilo.doki szerint szep nagyocska,hozataplalas nalunk is hasonlo,par kanalka aztan mindjart keri a cicit.este meg 2szer kell,en mindig megszoptatom,hisz ehes.elsem tudnam kepzelni,hogy ha ehes ne szopiztatnam meg,hisz ez olyan mintha dietat irt volna ki egy 7honaposnak.
2009. ápr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ciciztesd nyugodtan! Nemsokára többet fog mozogni, és majd lemegy az a kis plussz! Egyébkén nem olyan nagy ez a súly, hogy "diétára" kéne fogni.

2009. ápr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!