Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem lehet Microsoft...

Miért nem lehet Microsoft Office Word-öt rakni a laptopomra?

Figyelt kérdés
Azt írja, hogy magasabb szintű felhasználói nem tudom mivel kell rendelkeznem meg hogy nincs mit felülírni. LibreOffice van a laptopomon és a tételeket Word-ös programmal csináljuk, hazaküldöm magamnak, de nem tudom megnyitni őket.

2014. okt. 11. 10:35
 1/7 Tengor ***** válasza:

Rendszergazdinak kell lenned, és tudod telepíteni.

A másik megoldás, hogy az MS-es dolgokat konvertálod valami értelmes formátumra.

2014. okt. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ÉS ezeket hogy lehet?
2014. okt. 11. 10:54
 3/7 tabaki ***** válasza:
Én az egész problémát nem értem. Miben mented el, mi az, hogy nem tudod megnyitni őket? A LibreOffice tökéletesen együtt tud működni a Worddel. De ha az a problémád, hogy nem tudod megnyitni, miért nem az okát akarod tisztázni előbb? Inkább telepítesz (nyilván jogtisztán) egy semmivel sem jobb, többszáz megás fizetős szoftvert a meglevő helyett, minthogy egy körömfeketényit is megérts valamiből? Akkor minek irkáltok egyáltalán tételeket?
2014. okt. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tabaki ***** válasza:
+ mint, hogy
2014. okt. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Honnan tudjam miért nem engedi megnyitni?
2014. okt. 12. 10:07
 6/7 tabaki ***** válasza:

Mondtam én, hogy azt neked tudnod kell? De egy vak lóért le nem írnád a tüneteket. Milyen hibaüzenetet ad? Vagy csak hallgat, mint a csuka, de nem történik semmi? Vagy betöltődik valami, de használhatatlan?

Továbbra sem tudom, hogy mely fájltípusokat próbálgattál végig. De azt sem, hogy megnyitás címszó alatt mit értesz, mert ugyebár van, aki csak kattintgat a fájlra, mint a bolond, megnyugtató lenne biztosra tudni, hogy egyáltalán eszedbe jut először elindítani a LibreOffice-t, és onnét behívni a fájlt. Mindent részletesen írjál le, mit csinálsz, és mi történik.

2014. okt. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az eredeti kérdésre válaszolva: rendszergazdai jogosultságokkal kell futtatnod a telepítőt. Ha nincs rendszergazdai jogosultságod, kérd annak a segítségét, aki felinstallálta a gépedet!
2014. okt. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!