Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linux ubuntu 14. 04 LTS re...

Linux ubuntu 14. 04 LTS re szeretném az assassins creed revelation ot feltenni Természetesen emulátorral a wine-t már le is töltöttem . Valakinek ötlet?

Figyelt kérdés
Ha wine al elindítom a játék telepítését 0% ról nem megy tovább . szerintetek mi lehet a gond . Mondták már a Play ON linux programot is de még azt nem próbáltam

2014. okt. 13. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Megvannak wine-ban a szükséges keretrendszerek? (erre ne kérdezz vissza, hogy azok mik! :D)


Nálam ez úgy szokott menni, hogy ha nem megy egy játék, akkor feltelepítem windowson és a telepítettet viszem át linuxra (mindenféle registry meg ilyesmi nélkül, csak gyors próbának), ez 50%-ban be szokott válni. Ha nem jó így sem, akkor jön guglizgatás, hogy milyen könyvtárak kellenek még a játékhoz, és az sem 100%, hogy segít majd.

2014. okt. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sajnos csak ubuntu van nincs mellette windows
2014. okt. 13. 19:37
 3/6 spaceship ***** válasza:

Elméletben menni kell a wine adatbázisa alapján:

[link]

Bár szerintem is jobb telepített játékot futatni.


probáld meg így:


Indíts egy parancssort -->wine PROGRAM ELÉRÉSI ÚTJA

itt kiírja hogy mi a gondja melyik függőség hiányzik stb...

2014. okt. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi kommenteket ezek alapján megpróbálom.

elnézést ha nem tudok hamar válaszolni sok dolgom van .

2014. okt. 15. 07:36
 5/6 anonim ***** válasza:

keretkrendszerek:

programokhoz szükséges /felismerö/inditó

c++ be irt hoz c++ redistributable

.net el irt .net framework

ehát olyan ami lehetövé teszi hogy elinduljon


ha értesz ubuntuhoz akkor gondolom leirtak alapján tutorialal csinald meg youtube on hatha van olyan aki ugy jatszik vele ahogy te akarsz másik játék is jó lehet másik jatkhoz

2014. dec. 24. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 |Orfeusz| ***** válasza:
Ennél már talán egyszerűbb egy windowst feltenni a linux mellé, aztán játékra azt bootolni.
2015. jún. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!