Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Clean Master? Érdekes észrevét...

Clean Master? Érdekes észrevétel, többi lent!

Figyelt kérdés

Érdekes észrevételem történt a Clean Master használata közben, mely alkalmazást a tabom optimalizálására használtam eddig.


Tab jéghideg semilyen komolyabb igénybevételnek nincs kitéve, elinditom a CM-t és azon belűl memóriagyorsitás/hűtés opció ...ekkor akármilyen biztonsági alkalmazás fut legyen az Avast, AVG, Saját android rendszerbe épitett biztonsági alkalmazások stb..a CM azt irja, hogy túlmelegedést okoznak és mindenáron ki szeretné kapcsolni!


Na most mégegy példa tab meleg, erős igénybevételnek kitéve pl fut a DeadTigger2 huzamosabb időn át-megnyitom CM azon belűl a fent emlitett opciók és azt irja minden rendben COOL szóval meg sem emliti az atomon járatott játékot!


Csak számomra érdekes, hogy a tab játék alatt forró de CM szerint minden rendben van, viszont mikor a tab hideg csak a háttérben futó biztonsági alkalmazások mennek akkor rögtön azt irja, hogy ezek túlmelegedést okoznak!...mintha ez a program minden áron ki szeretné kapcsolni a biztonsági eszközöket!

Vélemények?



2014. okt. 16. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is Clean master-t használok mobilon, és nekem is csinált ilyet a Lookout vírusirtóval. Nekem akkor jelzett amikor lefuttattam a víruskeresőt, hogy 220%-osan fut, és hogy túlmelegedést okoz, leállítottam és már nem írta ki. Viszont amikor egy jó ideig játszol 1 vagy 2 játékkal akkor melegszik a készülék az normális, így is mutatja a hőfokot a CM hogy pl.:44°C. Mivel ez ezzel jár hogy egy idő után melegszik a készülék, nem érzékeli túlmelegedésnek.
2014. okt. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Jófej:D ***** válasza:
A játék mint már írták, ezzel jár, de a vírusírtók állandóan működnek és megvan rá a képességük hogy felmelegítsék. De a clean masterben is van vírusírtó, és a cm fejlesztői csináltak egy külön vírusírtót is, úgyhogy lehet hogy csak azt akarja hogy azt használd :D (na jó, azért erre kevés az esély)
2014. okt. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!