Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik programmal érdemes a...

Melyik programmal érdemes a legjobban plakátokat, szórólapokat készíteni?

Figyelt kérdés
Ha lehet Adobe termékeket írjatok! :)

2014. okt. 16. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha Adobe terméket vársz, akkor szerintem a választ is tudod :D Photoshop.
2014. okt. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
InDesign
2014. okt. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 coopper ***** válasza:

Szia.


Amihez profi szinten értesz, (tudom hogy nagyon gagyi, de akár office programm is lehet ilyent késziteni - word, publiser, stb - ha nagyon profi vagy benne, vagy ne adj isten paintal is : http://www.youtube.com/watch?v=xy-lV3MyVJw ).


Sok sikert.

Üdv.

2014. okt. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tabaki ***** válasza:

@20:59:

Marhaság, egyértelműen Illustrator és/vagy InDesign.


Én mondjuk maradok az Inkscape-nél, de az nem Adobe (nem is tud annyit, csak ingyenes és egyszerű), ez viszont legyen az én bajom.

2014. okt. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4: miben másabb az InDesign? Mi az, amit ott megtudok csinálni, PS-ben meg nem?
2014. okt. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tabaki ***** válasza:
Persze, hogy meg tudod csinálni, de ez miért jelentené azt, hogy az a legalkalmasabb szoftver, szemben a cég kifejezetten kiadványszerkesztésre kihegyezett programjaival?
2014. okt. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor nem értem a problémát. "Persze, hogy meg tudod csinálni"

Vagyis miben másabb az InDesign, mint a PS? Mert nekem ebből még mindig csak annyi jött le, hogy az egyik képekkel is dolgozik, a másik meg tud képekkel dolgozni. Ami eddig szimplán csak pénzlehúzás szagú...

2014. okt. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez így kb olyan, mint hogy a Microsoftnak ott van az MS Office Word, de kiadna egy MS Office String-et, mert azzal jobban lehet táblázatokat készíteni. Értelem = 0, de meg fogják venni az emberek.
2014. okt. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tabaki ***** válasza:

"Mert nekem ebből még mindig csak annyi jött le, hogy az egyik képekkel is dolgozik, a másik meg tud képekkel dolgozni."


Az egyik képszerkesztő, a képmódosítás eszközeivel az előtérben, a másik meg kiadványszerkesztő, lapelrendezéssel, nyomdai szabványokkal, a forrásfájlokat módszeresen nyilvántartó, ellenőrző és az előkészített anyaghoz csatoló rendszerrel. A kétféle munka sok területen átfedi egymást, ettől függetlenül kiadványszerkesztésre inkább kiadványszerkesztő kívánkozik.

Amúgy a festőművész, keretező, kiállításrendező szintén képekkel dolgozik, csak nem pont ugyanazt csinálja.


"a Microsoftnak ott van az MS Office Word, de kiadna egy MS Office String-et"

Hát, így tényleg nem volna sok értelme, de egy korrekt MS-kiadványszerkesztőnek bizony igen. Csak ki venné akkor az évtizedek óta gányolgatott Office-t?

2014. okt. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!