Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows ghostból való visszaál...

TYÜTYI2006 kérdése:

Windows ghostból való visszaállítása után winload. Exe, telepítéskor pedig a windows starting után újraindul a gép, hibát nem ír. Mi a probléma?

Figyelt kérdés

A konfig: msi p35 neo2 fir lap, gigabyte 8600 gt, c2d pentium e 8400, sata hdd, odd, 4X1 gb 800 mhz-s ram, logic 500 w táp (új).

A probléma: gondok adódtak és ezt a tápot tudták adni boltba a korábbi helyett. Pár napig jól mwent, és elkezdett a hdd rendetlenkedni. Le mély formáztam, és 94 %-os lett. Leghostolni nem engedte előtte a rendszert. Lett most használtan 1 másik sata hdd, de egyikkel sem jó. Korábbi (több is van) ghost filet visszaállítva winload hiba van a rendszer betöltése helyett. Win7 x64 ultimate. Telepítőlemezzel javítás tavaly se működött winloados hibánál, mert nincsen olyan a dvd-n. Ahci, ide módra is ügyeltem, a régebbiek ide módosak.

Telepítési próbánál: dvd-ről bootol, bár működni norton ghost 15 boot cd sem tud, csak elindul éppen. Bejön a win logo, aztán windows starting, utána bejön éppen az egér kurzor, pár másodpercre max., majd újraindul a pc, és ennyi. Alapra állított biosnál is. Xp-t is próbáltam, felmásolja a telepítő fileokat, aztán semmi több, újraindul.



2014. okt. 18. 07:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!