Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Samsung Galaxy Note 2-re...

Samsung Galaxy Note 2-re hogyan lehet egy régebbi gyári szoftvert felrakni?

Figyelt kérdés
Adott egy Samsung Galaxy Note 2 4G (GT-N9005), amit kártyafüggetlenül vettem, rajta gyárilag a 4.3-es Jelly Bean szoftverrel. A kérdés itt az lenne, hogy fel lehet-e rá rakni egy 4.1-es verziót, amivel megjelent a készülék 2012-ben hivatalosan? Az indok a rossz akumulátor időtartam miatt lenne legfőkébb fontos, ugyanis a 4.3 rendszer nagyon rosszul lett ezen készülékekre optimalizálva. Felhívtam a Samsungosokat, hogy szervízben tudnának-e segíteni, de sajnos nem, így garanciavesztés ide vagy oda, de szeretném végre megoldani. Mit tanácsoltok? Előre is köszi!

2014. okt. 20. 01:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Telepíts egy Custom Recovery-t (CWM vagy TWRP)

Szedd le a szoftvert (sammobile.com, vagy máshonnan)

És telepítsd.

Valamint ajánlanám, hogy próbálj ki NEM gyári ROMokat. Sokan félnek tőlük, de ha stabil, egy Custom ROM sokkal többre képes mint egy gyári, minden szempontból.

2014. okt. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!