Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Der Omnibus Simulator 2-t...

Hbrtt kérdése:

Der Omnibus Simulator 2-t feltelepítettem de ki rakja ezt: A program nem indul el, mert d3dx9_28. dll hiányzik a számítógépről. A probléma megoldásához próbálja meg újratelepíteni a programot. ' 5x telepítettem újra. De semmi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Neten nem találtam hozzá semmi hasznosat. letölteni nem tudtam a dll fájlt. Win 7 van a gépemen.
2014. okt. 20. 21:04
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:
megmasináltam eddig mindentamit írtál de semmi.. megin ujraraktam párszor a játékot is gépet is ujrainditottam de semmi.
2014. okt. 21. 13:39
 42/44 anonim ***** válasza:
Akkor nincs több ötletem :(
2014. okt. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. örök hála.:D 900giga megvan legalább :D
2014. okt. 21. 13:50
 44/44 yosimitsu01 válasza:
dll.com kereset file neve , letöltés c: windozos :) mappa ott amiben hasonló dll található , meg net frame work frissités esetleg. a cod2 game mapp editorban ez volt a menete a telepítés mellet , hogy fuson a pprogram talán segit . szerintem semmi baja a direct x nek bár egy 9c verzió mindenkép javasolt. vagy jobb. elöször radirozd a progit , ted űjra majd a dll és ha nem ok akkor net frame.
2014. okt. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!