Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » (0xc000007b) hibát, hogy...

(0xc000007b) hibát, hogy szüntethetem meg?

Figyelt kérdés

Most a napokban telepítettem újra a gépet úgyan arra a verzióra.(Win 8.1 PRO)

Nagyon lassú lett 2 év után és gondoltam újra húzom.

Sok fontos Adat volt\van a gépen, amit nem akartam elveszíteni, így windows-on belül indítottam a telepítőt nem lemezről bootoltam.

elösször csak frissítést csinált utánna meg csak a c:-t .Vissza maradt egy windows.old -mappa is

Gondoltma fontos lehet azért írtam le ezeket.

Csomó játék nem indul ami régen meg ment.


PL:Borderlands:the Pre-Secquel,Dark Souls II:Crown of the Sunken King,Crown of the Old Iron King,Crown.of.the.Ivory.King.Final Fantasy XIII,The Evil Within,Ryse:Son Of Rome,stb...

DirectXWbsetup is hibát ír.



2014. okt. 21. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Az old mappákat kitörölheted


a játékok meg azért nem indulnak mert a régi rendszerbe voltak beépülve


0xc000007b ezt mire irja ki ? ha mindenre akkor mentsed ki a fontos anyagokat és egy csupasz telepitést ajánlok


formázással

2014. okt. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A felsorolt Játékok indításánál írja ki !

Leszedtem egy programot az a neve, hogy Dependency Walker meg nyitottam vele a játékok .exe fájljait és olyan hibákat írt ki amiről még életemben nem hallottam de a főbb okai a C:Windows\System32-ben a .dll-ek hiánya okozza.

pl:

API-MS-WIN-CORE-SHUTDOWN-L1-1-1.DLL

EXT-MS-WIN-NTUSER-UICONTEXT-EXT-L1-1-0.DLL

api-ms-win-core-privateprofile-l1-1-1.DLL

api-ms-win-service-private-l1-1-1.DLL

api-ms-win-core-kernel32-private-l1-1-1.DLL

IESHIM.DLL

meg még jó pár.

2014. okt. 21. 23:19
 3/6 A kérdező kommentje:

A felsorolt játékok valóban fel voltak telepítve de meg sem próbáltam őket elindítani újra telepítés után. Töröltem, shift + del Kombóval (mert nem mindeggyik-nek volt uninstaller.exéje), vagy ha volt akkor csak magát az uninstalert tölrölte csak.

Majd újra telepítettem minden eggyes játékot és utánna lépett fel a (0xc000007b) hiba\probléma.

2014. okt. 21. 23:24
 4/6 kvcsemmanuel ***** válasza:

Menj a start/run : beirod: services.msc

aztan :" error reporting service"

startup type disabled

2014. okt. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
meg csináltam mindent amit az első kommentelő írt és most egyenlőre minden rendben azért köszönöm a segítséget.
2014. okt. 26. 13:05
 6/6 anonim válasza:
error repotoing service magyar windows 7-en hogy van?
2014. dec. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!