Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ilyet hogy tudnék csinálni...

Ilyet hogy tudnék csinálni Photoshop ban? (CC)

Figyelt kérdés

Például van egy tv, és a képernyőn ugyan az a kép a tv ről amiben benne van eyg újabb és így tovább.


El kezdtem magamtól, videók alapján valami kis tudást össze szedni PS ből. (bem valami sok) és ezt szeretném bővíteni de nem tudom a technika nevét.



2014. okt. 29. 20:44
 1/2 anonim válasza:

Ennek PIP (picture in picture) a neve.

ha lefényképezel egy TV-t, (pl.:"félprofilból") és a képezt berakod ps-be, mellé azt amit a képernyőn látni akarsz, (pl.:egy macskát) rájjobbklikkelsz a macskás képre, rábalklikkelsz a torzításra, akkor a macskás kép sarkait egyenként külön külön mozgathatod, így, ha a tv képernyőjének sarkaiba rakod a macskás kép sarkait, olyan lesz, mintha a tv-be az lenne.

2014. okt. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen ezt ismerem...

Valószínűleg rosszul írtam le: a tv ről ugyan az a kép amit beraktam PS be. Utána abban a képben a kép a tv ről. És ez végtelenítve.

2014. okt. 30. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!