Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows rendszer újraindítás...

A Windows rendszer újraindítása után mikor kell megnyomnom az F8 gombot és meddig, hogy a Windows XP Professional SP3 rendszer csökkentett módban induljon?

Figyelt kérdés
Próbáltam már csökkentett módban indítani a windows XP Professional SP3 rendszert, de nem sikerül.

2014. okt. 31. 00:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Miután kiírja a meghajtókat, nyomkodd folyamatosan.

Valahol F5 kell.

2014. okt. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 coopper ***** válasza:

Szia.


" Windows XP


Az F8 módszer:


Indítsa újra a számítógépet.

Amikor a gép először újra kezdődik ez általában felsorolunk néhány berendezést telepítve van a gépen, a memória mérete, Telepített merevlemezek stb Ezen a ponton érdemes óvatosan érintsük meg a F8 gombot, amíg meg nem jelennek a Windows XP Advanced Options menüben.

Válassza ki a lehetőséget a biztonságos mód a nyilakkal.

Nyomja le az ENTER billentyűt, hogy a számítógépet csökkentett módban.

Tégy, amit feladatok ezt igénylik, és amikor kész újraindítás indítani vissza normál üzemmódba.


A System Configuration eszköz Módszer:


1. lépés: Zárja be az összes programot, így nincs semmi nyitva, és az asztalon.


2. lépés: Kattintson a Start gombra, majd kattintson a Run.


3. lépés: A Futtatás mezőbe írja be az msconfig parancsot.


4. lépés: Nyomja meg az OK gombot, és a System Configuration Utility elindul.


5. lépés: Kattintson a fület "BOOT.INI" által kijelölt a piros mezőben az 5. ábra szerint.


6. lépés: Tegyen egy pipát a jelölőnégyzetet "/ SAFEBOOT" által kijelölt piros négyzet 6. ábra szerint.Ezután nyomja meg az OK gombot.A gomb megnyomása után meg fog jelenni egy megerősítő dobozt.


7. lépés: Nyomja meg az újraindítás gombot, és hagyja, hogy a számítógép újraindítása.Ez most indul el csökkentett módban.


8. lépés: Amikor a számítógép elindul, amit diagnosztikai vagy hibakeresési feladatokat, amelyeket meg kell tennie.


9. lépés. Mikor befejezte a feladatokat, hajtsa végre ismét 1-7, de a 6. lépésben ezúttal törölje a jelölőnégyzetet "/ SAFEBOOT".Ezután kattintson az Általános fülre, és állítsa be a Normál indítás.


10. lépés: Indítsa újra a számítógépet normál üzemmódba.

"


Forrás : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2014. okt. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)

Megpróbálom.

2014. okt. 31. 17:17
 4/4 A kérdező kommentje:

És sikerült megoldanom a problémát.

Nagyon szépen köszönöm coopper nevű felhasználónak.

DE ezen kívül kellett futtatnom egy programot csökkentett üzem módban, így töröltem a korábbi jelszót, és újat hoztam létre.

2014. nov. 2. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!