Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismer valaki esetleg erre egy...

Ismer valaki esetleg erre egy matematikai tervező/rajzoló programot?

Figyelt kérdés

Olyan programra lenne szükségem, ahhol síkidomokkal lehet valamilyen tárgynak, objektumnak, testnek a felszínét, alapterületét, vagy oldalát kialakítani. Fontos lenne, hogy az elemi síkidomok oldalait valamilyen mértékegységrendszerben tudjam megadni, vagy mérni, felírni a programban, és azokkal is lehessen számolni. Eseteg jó, ha a program tudna olyasmiket automatikusan megcsinálni, mint az adott síkidom területének, esetleg a többi oldalból egy ismeretlen oldalnak a kiszámolása, meg az ehhez hasonló tervezési/geometriai rutinfeladatok.


Olyasmire gondolnék, ami egy tervezőasztalt helyettesítene virtuálisan.


Igazából origamis tervezéshez jönne jól.



2014. nov. 1. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, konkrétan az igényeidnek megfelelő-e, de szerintem a GeoGebra nevű program tud ilyen dolgokat.
2014. nov. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Megnézem, lehet, hogy még ez lesz a lehető legjobb, ami csak használható. ;)
2014. nov. 1. 16:29
 3/5 A kérdező kommentje:
JAJJ!! Ugye ez nem valami Java-s cucc!!??
2014. nov. 1. 16:32
 4/5 anonim ***** válasza:
De az, JAVA alapú... sajnos. De attól még használható.
2014. nov. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

=(

Miiiiéééért??!

Lusták voltak a programozók?


Az egy dolog, hogy akkor lassú, ha bonyolultabb matematikai számításokra lenne szükségem, kivárnám, nem lenne gond.

DE azt neeeem szeretem, amikor a Javaw és a benne futó kód felzabálja minden memóriámat! >(


Ráadásul ott van ugye, hogy akkor már megint fel kell külön valamit telepítsek, hogy fusson a program.


Akkor felőlem tegyék fizetőssé, megvenném, mert eddig is volt rá pénzem, hogy a programokat legális úton szerezzem be.

DEE JAVA-tól kíméljék az embert!

2014. nov. 1. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!