Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 telepítést hogyan kell?

Hellosztok kérdése:

Windows 7 telepítést hogyan kell?

Figyelt kérdés
nekem most sima xp m van rajta a laptopon de meg van a win 7 de mikor berakom a cd t nem ad és újra indítom nem ad olyan lehetőséget hogy lemezről indítás! olvastam valami Windows 7 tool program ról elvileg az segítene de hiába töltöttem le a programot nem telepíti fel! nem ír semmi hiba üzenetet csak rá klikk, futtat és bejön egy kék háttér amibe angolul az van írva hogy program telepíti de el tűnik és semmit nem csinál! letöltőközpont,illetve a chip eu oldalról töltöttem le.
2014. nov. 2. 21:29
 1/5 Reiber Péter ***** válasza:

Vagy biosban kell átállitani a boot sorrendet, vagy boot menüt kell előhívni valamilyen billentyűvel


Magátol nem indul egy gép dvd-ről csak mert beletettél egy lemezt, ha nem úgy van beállítva


Hogy mindezt hogy kell, arrol a laptop tipusa alapján lehetne többet mondani, melyik gomb micsoda..


Megjegyzem, ha ennyire nem megy már az elején, sokféle bajod lesz még a telepítéssel, én a helyedben szakemberre bíznám inkább

2014. nov. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a bios ba nincs gond mert haverom másik telepítő lemezt betette és annál egyből írta asszem hogy dvd ről idnítás vagy pedig normál inditás... ha jól emlékszem! nem 100%...

a tipusa medion enyit tudok róla! meg hogy nem magyar nyelvű a bilentyűzete.

2014. nov. 2. 21:37
 3/5 Tengor ***** válasza:

Rosszul írtad ki a Win 7 lemezt.

Ha nem tudod milyen a gép, akkor:

a.) honnan tudod, hogy elbírja a Win 7-et? (nagyobb összegben mernék rá fogadni, hogy szenvedni fog vele)

b.) hogy akarsz drivereket feltenni rá?

2014. nov. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elbírja mert tudom hogy milyen cuccok vannak benne, és hogy mi a követelménye a rendszernek!
2014. nov. 3. 21:25
 5/5 Tengor ***** válasza:
A #2-es és a #4-es válasz üti egymást. Most akkor tudod milyen gép v. nem tudod?
2014. nov. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!