Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7 telepítés utáni fájlvissz...

Wolfa kérdése:

Win7 telepítés utáni fájlvisszahozó program kellene! FONTOS! Ötletek?

Figyelt kérdés

Szóval win7 home basic 32bites rendszerem van és frissíteni szeretném ultimate-ra(+funkciók miatt),de utána minden fájlt visszahozzon!

Érdemes-e inkább formázni és úgy feltelepíteni és visszahozni a fájlokat vagy csak simán telepítés után?

Ilyen programok kellenének,köszi!



2014. nov. 9. 15:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz a hozzáállás. Előbb mentsd le a file-okat,és utána telepítsd a win7-et!
2014. nov. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam,de nekem inkább egy program kellene,köszi!
2014. nov. 10. 16:04
 3/14 anonim ***** válasza:

ha particionálva van, akkor megoldható,hogy csak a rendszer meghajtót törlöd le máshogy nem..esetleg ami nagyon fontos rakd rá pendrive-ra


UI.:ami a rendszerre van telepítve(általában c meghajtó) azok újra telepítés esetén törlődnek

2014. nov. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

igen partícionálva van,csak mindegyiken van egy oprendszer és így nem megoldható.

Pendrive-ra pedig nem fér rá! :(

2014. nov. 11. 00:02
 5/14 anonim ***** válasza:
Mondom, nem sírás, nem szomorkodás kell, hanem egy kölcsön vincsi, amire lemented a cuccaidat, és utána újrainstallálni az egész rendszert. Nincs az az isten, ami neked egy windows-install után visszahozza az adataidat.
2014. nov. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint nincs rá program, de ha van is az ilyen programok nem tesznek mindig jót a rendszernek
2014. nov. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Amúgy de van olyan program,csak nevet nem tudok azért kérdeztem...

Az újrarakás után max.1napig hozható vissza a fájl.


Most juttott eszembe,h van ilyen rendszervisszaállítás ahol a pillanatnyi fájlokat,beállításokat menti le,csak azt nem tudom,h a régi op.rendszert visszahozhatja-e(pont van ilyen progi ami nem hozza vissza és nekem olyan kellene)

2014. nov. 11. 22:00
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez egy ostobaság, amit írtál. Nincs olyan program, ami hiánytalanul visszahozza a file-jaidat, miután mindegyiknek kábé a harmadát átírta, és az a legnagyobb ostobaság, hogy "csak 1 napig". Ha nem nyúlsz hozzá, akkor akármeddig visszahozható épen maradt file. Minden esetben ELŐBB kell menteni, és utána letörölni valamit, nem fordítva.
2014. nov. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Pedig de.

Miután formáztad az egészet,1napig megmarad minden fájl virtuálisan és vissza is hozható...

2014. nov. 12. 15:35
 10/14 anonim ***** válasza:
Nos, akkor elárulok egy titkot. SEMMIT sem értesz a számítógép működéséhez, úgyhogy bármiről, amiről tudni vélsz valami, hallgass róla, különben hülyét csinálsz magadból. Az persze eszedbe se jutott, hogy ha ennyien mondunk valamit, az úgy is van? Nem, mert egy öntelt fhasz vagy. Az ilyen embereket, akik kérdeznek valamit, én megadom rá a helyes választ, és utána azt mondja, hogy "de ő tudja, hogy nem úgy van", azokat pofán tudnám verni egy szeneslapáttal. Takarodj innen, amíg szépen beszélek, és menj el egy ALAP számítógépes tanfolyamra, ahol elmondják neked, hogy működik a winchester. Büdös bunkó!
2014. nov. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!