Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mondanátok véleményt a tumblim...

Mondanátok véleményt a tumblimról?

Figyelt kérdés

[link]


Min kéne változtatnom, mit véltek negatívumnak?:)



2014. nov. 10. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Hat ha megmondod, hogy ez mi a bubanatos lofutty akart lenni, megmondom, hogy mennyire sikerult!
2014. nov. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak reblogok vannak rajta, semmi egyedi tartalom. Elpocsékolod az idődet, a fiatalságod, szerintem kapcsold ki a gépet és menj el a haverokkal / csajokkal valahova minthogy ilyen divatmajom szrságokkal foglalkozz.
2014. nov. 11. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ez divat tumblr. Semmi más.
2014. nov. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem értem, hogy mért kell ennyire leszólni valaki tumblr-jét...az enyém is hasonló és tudom hogy tömeg és igen, énis nagyrészt csak reblogolok,de nem lehet mindenkinek olyan "egyedi és érdekes" tumblrje, mint gondolom az előző válszolóknak. Nekem személy szerint tetszik (úgyhogy be is követtelek:D) Azt viszont ne felejtsd el hogy ez végülis rólad szól és nem az a lényeg hogy ki mit gondol róla. Csináld magadért, az önkifejezésért és inspirálódásért:)
2014. dec. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!