Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik rendesen az...

Miért nem működik rendesen az utorrent?

Figyelt kérdés
Az MSI RG60G típusú routeremen a Virtual Server pontban nyitottam egy portot (public és private portnál egyaránt megadtam az 51200-as portot, Protocol-Both), a Comodo tűzfalon pedig úgy állítottam be, hogy a Globális szabályoknál megadtam a cél portnál az 51200-t (a többi beállítás "bármi" illetve mindkét protokoll be-és kimenő). Ennek ellenére bármit is csinálok, a Beállítás Kalauz szerint a port nincs nyitva tehát passzív a kapcsolatom és nulla a feltöltés. Valamit rosszul állítottam be vagy mi lehet a baj? Ami viszont a legidegesítőbb probléma, hogy az UPnP Nat-PnP port hozzárendelés beállításból rendszeresen eltűnik a pipa.

2014. nov. 13. 20:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Amit még nem értek, hogy Speed Guide szerint nincs nyitva a port, de az utorrent zöld pipával jelez, hogy a hálózati kapcsolat megfelelően működik. Vagy a kettőnek nincs köze egymáshoz?
2014. nov. 13. 20:30
 2/4 anonim ***** válasza:
A programmal lesz a baj, nekem a portok megnyitása nélkül is megy. Rakd újra a programot, ha nem sikerül, használj bit-torrentet.
2014. nov. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És mi az oka, hogy egyszer nyitottnak érzékeli a portot, máskor meg nem jó és sehogy sem tudom beállítani.

A Comodo-t amúgy így konfiguráltam:

[link]

A routernél pedig mint már írtam a public/private-nál egyaránt ugyanazt a portot adtam meg, amit a kliensben. Akkor hol itt a hiba???

2014. nov. 14. 17:08
 4/4 A kérdező kommentje:
A progit pedig már többször újratettem, a Bittorrentet pedig egy crash dumb hiba miatt nem is tudom telepíteni.
2014. nov. 14. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!