Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Far Cry 4 fekete képernyő?

Far Cry 4 fekete képernyő?

Figyelt kérdés
Mikor felrakom, crack-elem, elindítom és fekete képernyőt ad ki, semmi mást. Reloaded verzió, aminek elvileg működnie kéne, már próbáltam több crack-et, indítottam rendszergazdaként, újraraktam 3x, minden lehetséges dolgot kipróbáltam amit a neten találtam de ugyan az. Van rá valami megoldás?

2014. nov. 19. 21:35
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
Persze, nekem is az van!! :)
2014. nov. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Hmm, akkor neked mázlid van mert nekem ugyan olyan. Ma jött ki elvileg egy patch ami 100%-osan gyógyítja, megpróbálom azt.
2014. nov. 21. 18:42
 13/27 anonim válasza:
én is megpróbáltam nekem nem javítottta :(
2014. nov. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 zskopasz válasza:
100%

Nekem van egy sikeres megoldásom, de lehet hogy ez csak a 2 magos processzorral rendelkezőknek lesz megoldás.

Nekem kétmagos AMD Athlon X2 proci, Ati redeon HD7700 videókártya, és 4 Gb RAM van a gépben. Feltelepítettem az 1.4 es verzióval a far cry 4-et. Persze fekete képernyő, de a játék min. követelmények közt ott is van, hogy 4 magos proci kell hozzá. Letöltöttem az "Extrem injector v.3-at" ( [link] )Ez a program lehetővé teszi a 2 magos processzort is a far cry 4, négymagos gépigényére.Az "extrem Injector" inditása után, betallózva az injector program melletti két .dll fájlt, indítottam a játékot, és nem hittem el....működött. De a mentési problémát úgy kell kiküszöbölni, hogy a játék telepített helyéről, a "bin" mappából, a "FarCry.exe"-t, kell indítani, NEM a "Launcher.exe"-t. Így a mentés is megmarad.

2014. dec. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Már megoldottam azóta de azért köszi, jutalmazom. :D
2014. dec. 1. 17:12
 16/27 anonim válasza:
nem értem azt a videot mit másol hova :(( plz segítsetek
2014. dec. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Ami van a linkben a videó alatt, hogy "DOWNLOAD FIX" onnan leszeded valamelyik verziót (mindegy melyiket), bemásolod a bin mappába ahová telepítetted a FC4-et, pl. C:/Programfájlok(x86)/FarCry 4/bin


Ide bemásolgatsz mindent amit a letöltött fájlban kaptál, elindítod a már kicsomagolt Extreme Injector v3-at, bejön az ablak, ezzel nem kell csinálj semmit, elindítod a Far Cry 4-et és menni fog.

2014. dec. 1. 22:18
 18/27 anonim válasza:
sajnos ugyse indul el :(
2014. dec. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
hopsz mégis csak jó,csak véletlen valamit elállítottam a settingsbe!köszönöm!
2014. dec. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 RastOLI válasza:
3magos procival is működik ez így? nekem is csak a fekete képernyő van
2014. dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!