Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki lenne szíves elmondani,...

Valaki lenne szíves elmondani, hogy a Dota 2-ben mi annyira jó?

Figyelt kérdés
Adott egy haverom akinek 1700 órája van a játékban elmúlt héten pl napi 6 órát játszott emellett van, hogy nem jatszik, de videókat néz róla. Se barátnő se munka 23 évesen. Van, hogy hívom fel se veszi vagy kihangosít mert játszik plusz hívom hogy Jöjjön fel pl dumálni vagy hasonló és mikor kérdezem mi jött közbe annyit mond hogy bocs leültem játszani és elfelejtettem. Nincs bajom a játékokkal én pl codozok szabadidőmben de nekem mellette barátnőm van és állásom plusz szociális életem. Egyszer le akartam szedni, hogy kipróbálom de kommentbe írták hogy kb 100 óra megtanulni játszani kérdeztem havert hogy ez igaz? Azt mondja nem. Több kell annál. Le se szedtem. Nekem nincs Ennyi időm. Múltkor mondtam neki hogy vegye meg pl a codot pár ezerért de inkabb egy ruhát vett 6ezerért a karakterére. Pedig szereti az fpseket is de nem tud leállni. Mi olyan jó abban a játékban?

2014. nov. 23. 00:51
 1/4 BM-Striker ***** válasza:

Pl hogy komplexebbek, és változatosabbak mint egy FPS.


Teljesen más műfaj a kettő.


A 100 óra sznobság, alapszinten néhány meccs alatt bele lehet tanulni. Ha érdekel nagyoltan játssz vele Limited Heroes módban (az kifejezetten kezdőknek lett kitalálva) és nézhetsz róla tutorial videókat.



A barátod este kirívó, az én barátaim is DOTA2-znek és még is van szociális életük.

2014. nov. 23. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szupi2 válasza:
Én is szoktam bapi 2-3 órát jobb esetben játszani, emellett vannak barátaim. A Dota 2 nem változtatja meg ilyen mértékben az életet. Szerintem érdemes játszani vele, mert mikor fej-fej mellett halad mindkét csapat, akkor egy teamfight eldöntheti a meccset (ha gyors akkor 1-2mp) és az az adrenalin, hogy most nyertél, meg hogy egy hajszálom mullott, az nagyon jó érzés számomra.
2014. nov. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A haverod beteg segítened kellene rajta ez nem egészséges.
2014. nov. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a függőség (addikció) csak részben a játék hibája. én is dotázok szabadidőmben, de dolgozom mellette és minden másra is jut időm. ha valaki nem tudja a helyén kezelni a dolgokat, játékokat az csak is a saját és a családja=neveltetése hibája. a játék persze, hogy jó és élvezhető, de csak egy eszköz. aki az eszközzel nem tud bánni az nem a játék hibája.
2014. nov. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!