Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom a maximumnál...

Hogyan tudom a maximumnál tovább növelni a képernyő méretét?

Figyelt kérdés
A képernyőm 1366x768 nagyságú viszont a windows ujra rakása után csak 1024x768 a maximum méret . Nagyon zavaró tehát aki tud valamit az kérem szoljon ! A válaszokat elörre is köszönöm !

2014. nov. 24. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Tedd fel a VGA drivert.
2014. nov. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy kicsit részletesebben elmondanád mert ebből nem sokat értettem ...
2014. nov. 24. 14:36
 3/9 Tengor ***** válasza:
Fordítom #1 hozzászólását: keress egy szakembert, aki beállítja a gépedet!
2014. nov. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 levis56 ***** válasza:
Ha kaptál a géphez egy driver telepítő CD-t tedd be a meghajtóba és a drívereket telepítsd a gépedre.
2014. nov. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kaptam driver telepitő cd-t de hiába igy is csak 1024x768 a maximum valami más megoldás ?
2014. nov. 24. 15:13
 6/9 levis56 ***** válasza:

Asztal>jobb klikk>képernyőlbontás. Vagy itt.

[link]

2014. nov. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megoldottam ! (a 4-edik válaszolónak : ajánlom olvasd el a részletes leirást :) letöltöttem egy programot (Driver Booster) és pár perc várakozás meg egy ujrainditás után minden bajomat megoldotta ! Azért köszönöm hogy próbáltatok segiteni ! :D
2014. nov. 24. 17:06
 8/9 Tengor ***** válasza:

#7, az ilyen programokkal érdemes vigyázni, mert sajnos gyakran nem csak drivert és amikor épp drivert, akkor nem a legjobb drivert telepítik.

Nézesd meg szakival a gépet mindenképpen!

2014. nov. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A helyzet az hogy van egy ismerősöm aki szaki viszont ő most el van utazva és azt ajánlotta használjam csak ezt a programot mert ugyebár én ugysem használom a laptopom túl sokra ugyhogy amig haza nem ér nekem az is elég hogy normálisan működik :) Meghát eddig még sosem csalódtam ebben a programban mindig megfelelt az elvárásaimnak .
2014. nov. 24. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!