Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A képernyő bal felső sarkában...

A képernyő bal felső sarkában egy kis fehér téglalap? Mi ez?

Figyelt kérdés
Néha előjön, néha nem, de leggyakrabban előfordul, hogy bekapcsolás után, egy fehér kis téglalap alakú ablakocska jelenik meg a képernyő bal felső sarkában, és ha rákattintok akkor el kezd benne villogni a kulzor, de írni nem lehet vele, a feladatkezelő nem jelzi, csak ott van. Elég idegesítő mert néha ott is marad, hiába lépek be valmilyen programban, az az előtébe marad. Újratelepítettem a gépet, most vettem bele SSD-t mondjuk ez mellékes, de abból a szempontból nem hogy egy tökre szűz meghajtóról beszélünk, és mégis ott van. MIEZ?

2014. ápr. 27. 10:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Le tudnád printscreenezni és a képet és föltenni kepfeltoltes.hu-ra?
2014. ápr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

[link]


Na így néz ki. De más problémába is ütköztem. Semmilyen USB-s eszközt nem telepít automatán a windows7, ami eddig működött most nem működik SanDisk pendrive, sony xperia L telefon...stb. Nem tudja letölteni az eszközillesztőket, nagyon bosszantó.

2014. ápr. 27. 11:11
 3/15 A kérdező kommentje:
További probléma is van, van egy Samsung G3 1TB-os külső vinyó. Ahogy betettem az SSD AHCI-re átállítottam a Biost, felismerte szépen az SSD-t, majd rátelepítettem a win7-et, mindennel együtt. De a külsővinyó, ha be van kapcsolva és újraindítom a gépet, olyan mint ha arról akarna bottolni és kiírja az indításnál hogy NO GRLDR. Ez is nagyon bosszantó hogy minden egyes újraindításnál ha szükség van rá ki kell húzni a gépből, majd visszadigni, és mindig hátramásszni a számítógéphez mondván mert nincs kapcsológombja a samsungnak. Ezt hogy lehet kiiktatni?
2014. ápr. 27. 11:18
 4/15 A kérdező kommentje:
Bocsi de ez egyszerre elég sok probléma, de már azon vagyok, hogy újratelepítem megint a gépet, ha csak nem mond rá valaki valami megoldásokat :(
2014. ápr. 27. 11:20
 5/15 anonim ***** válasza:

Dupla monitorod van? Olyankor szokott megjelenni ilyen ismeretlen fehér téglalap...

Sőt nekem még van amikor az ablakoknak az oldala marad ott csak....

2014. ápr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Tengor ***** válasza:
Nekem valami beviteli mezőnek tűnik. Ahogy látom már szépen tele a rendszer programokkal, nincs köztük valamilyen jegyzetelős?
2014. ápr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem nincs sem jegyzetelős sem semmilyen, itt még nincs fent az Office sem.
2014. ápr. 27. 13:16
 8/15 A kérdező kommentje:
Sokkal inkább aggaszt az, hogy az eszközkezelő semmilyen, USB-s dolgot nem tud feltelepíteni, így a pendrive, és a telefon használhatatlan számítógépre dugva.
2014. ápr. 27. 13:21
 9/15 A kérdező kommentje:

[link]


Hiába van rádugva a telefon, az Androidot, mint eszközt, sehogy nem tudja kezelni, így a saját gépben nem látható mint eszköz. Hogy lehet orvosolni?

A legdühítőbb az, hogy miután újratettem a op. rendszert, és mindjárt rá is dugtam a gépre, felismerte.

2014. ápr. 27. 13:26
 10/15 A kérdező kommentje:

[link]

hiba: Kód 31.


Na ez állítólag csak win98-rendszeren fordulhatna elő...erre itt van. Foggalmam nincs mit lehet ezzel csinálni, és az újratelepítés nem segít már most próbáltam 3x-ra. :( Nem tudok másolni a telefonról, vagy telefonra. se pendrive-ra. pedig szügségem lenne rá.

2014. ápr. 27. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!