Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Legújabb Ubuntu linuxom miért...

Legújabb Ubuntu linuxom miért adja ezt az üzenetet?

Figyelt kérdés

[link]

Legújabb flash player van fen minden böngészőn még a youtube alkalmazásnál is generálja a hibát. És nem csak videónézésnél hanem bármiféle flashnél.

A felajánlott problémamegoldási lehetőségek egyike sem oldja meg a problémát! Amikor fel lett telepítve rá 20 percre generálta a hibát!



2014. nov. 30. 11:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Akkor nem vagyok egydül vele :D
2014. nov. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Neked is ez a gondod?

Ha igen akkor globális a probléma! Pár nap múlva megoldódik mert írok a fejlesztőknek!

Kösz hogy szóltál!

2014. nov. 30. 11:35
 3/16 anonim ***** válasza:
Futtasd a böngészőt terminálból, és figyeld a hibaüzeneteket.
2014. nov. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Rakd fel a Chrome-ot, hátha azzal nem csinálja ezt. Nekem minden böngészőben megy a Flash 14.10-en.

(Minden frissítést telepítettél?)

2014. nov. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Minden böngészőnél és a youtube alkalmazásnál is fennáll a hiba!

Írtam az ubuntu fejlesztő Magyarországi kirendeltségnek!

2014. nov. 30. 11:58
 6/16 anonim ***** válasza:

Fura. Nekem egy Debian 7.6 van fent, ami mégis csak egy Ubuntu-rokon, és kifogástalanul megy, pedig ugyanazok a kodekek vannak rajta, mint az Ubuntunál.

Most már csak kiváncsiságból is feldobok egy Ubuntut Virtualboxba hogy mi történik.

2014. nov. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Még az icetea java bővitménynél is produkálja a hibát!
2014. nov. 30. 12:36
 8/16 anonim ***** válasza:

Egy Linux Mintet próbáltam ki live módban (ami ugyebár egy Ubuntu + kodekek), és kapásból lejátsza a youtube videókat. Most felrakom Virtualboxba és frissítem, az szokott ugyanis néha problémákat okozni.

Nem lehet, hogy csak a te gépedet nem szereti?

2014. nov. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A pár évvel ezelötti linuxokkal is gondom volt! Eredetileg linuxhoz építették a gépem nem windowshoz. A driver lemezemen vista és linux driverek vannak telepítőt nem kaptam hozzá! A gépemen win alatt live módban is működött és virtuál boxon át is a linux de feltelepítve gondok voltak! Amúgy emachines e525 a gépem ha mond neked valamit!
2014. nov. 30. 21:29
 10/16 A kérdező kommentje:

t 3000 core 2 duo proci 64bit

És 32 bites linuxom van! Lehet ez a gond?

2014. nov. 30. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!