Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nerve Gear? Érdekelne róla...

Nerve Gear? Érdekelne róla pár dolog, a fantasy világról is. Többi lent.

Figyelt kérdés
Aki látta a S.A.O.-t az tudja miről van szó. Szerintem lehetséges a közeljővòben ilyem technológia. A mostani andoid telefonok rendszere gyorsabb mint az apolló rendszere a Holdraszálláskor. Ez sem volt olyan rég. Csak szerintem lehetséges 20-30-40 éven belül egy efféle szerkezet? Persze a napfény melegét, az ételfogyasztást játékon belül nem gondolom, az ugyanis még nagyon messze van. És ha lesz Nerve, mennyiért lehr beszerezni majd kb?

2014. dec. 16. 23:42
 1/3 Vidra2000 válasza:

Ha lesz is nerve gear Akkor is kib***ott drága lesz és nem minden ember engedheti meg magának!


Mikóra várható sok-év múlva!!!

2015. jan. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pislogok, meg vagyok lepődve hogy valaki válaszolt. Köszi :D Nem baj hogy drága.
2015. jan. 26. 01:09
 3/3 Komplikato ***** válasza:

Kép közvetlen látóidegre küldésével jelenleg már kísérleteznek, no meg onnan kiolvasásával is. Viszont komplett fizikai érzetek visszaadása az kemény dió lesz, meg sok sok év. Neuro headset meg most is kapható 3-500 dollárért, de rohadt lassú a jelfeldolgozása, jelenleg akciójátékokhoz használhatatlan, viszont egy teljesen lebénult ember is klassz dolgokat produkálhat vele.


Egyenlőre a VR és AR cuccok fognak jönni, rövid távon érintés érzetet adó kesztyűkkel, meg a teljes testmozgást a játékba vivő egyéb kütyük.

2015. febr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!