Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok olyan fantasy...

Ajánlanátok olyan fantasy könyveket, amiken jókat lehet nevetni, és nem csak 1-2 természetfeletti dolog bukkan elő bennük, hanem tényleg vérbeli fantasyk?

Figyelt kérdés
Az nagyon jó lenne, ha lennének benne sárkányok, vagy tündék. (Mindkettő is lehet benne, de a sárkány az jobb lenne/fontosabb.)
2013. aug. 3. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Dragonlance krónikák :)
2013. aug. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jonathan Stroud - Bartimaeus trilógia.
2013. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pratchett. Sárkányok megjelennek a Mágia színe, Mágia fénye kötetben (a Mágia színe regényben vannak, de a másik a folytatás) és az Őrség, őrség!-ben is.
2013. aug. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Terry Pratchett könyvei igazi fantasyk, és nagyon jókat lehet nevetni rajtuk. Egy csomó könyve van, magyarul is vagy 20 megjelent, hogy melyikben van sárkány, azt most meg nem mondom. Tündéset én nem olvastam, de attól még lehet, hogy ilyet is írt.
2013. aug. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. ^^
2013. aug. 4. 10:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Olvass még Neil Gaimant, jókat lehet nevetni rajta,elég sok van, de én nem olvastam még sárkányosat.
2014. nov. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!