Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 7 letörölt mindent,...

A Windows 7 letörölt mindent, amit ráraktam. Mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy laptopot, amin win7 van, rápakoltam az összes cuccomat, ám ma délután amikor elindítottam, nem lépett be, hanem kiírta, hogy nem tud elindulni a Windows és elindított valami javítószarságot, amit kivártam, hogy lefusson, majd rendesen elinduljon.

Mikor bejött a Windows, néztem egy nagyot: mindent letörölt, amit már ráraktam. Miközben ment a "javítás", azt írta, hogy a személyes cuccaimat érintetlenül hagyja, hát nem így történt.

Ilyenkor mit lehet csinálni?



2014. dec. 17. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Létrehozott egy új profilt a régi, sérült helyett. C:\Users mappában megtalálod a régit, benne a cuccaiddal.
2014. dec. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi.
2014. dec. 17. 16:25
 3/6 A kérdező kommentje:

Megnéztem, de sehol semmi, új profil sincs.

Leírom, hogy konkrétan mit csinált a rendszer: a Program files és a Program files x86 mappában lévő cuccaimból törölte az exe és más fontos fájlokat, eltüntette az asztalról az általam létrehozott parancsikonokat és visszarendezte őket alaphelyzetbe, a C: meghajtón lévő programomban módosította a beállításokat és a profilképet is visszacserélte a régire.

Lehet olyan program a rendszerben, ami képes ilyesmire? A Windows Defenderre gyanakszom, de nem akarom letörölni, amíg nem tudok biztosat.

2014. dec. 17. 18:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyet maximum vírus csinálhat. Vagy ez, vagy valamit nagyon összekevertél. Biztos, hogy ugyanaz a gép?
2014. dec. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Abszolút ugyanaz. A géppel még nem jártam neten, de használtan vettem, lehet, hogy fertőzött?
2014. dec. 17. 18:58
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül kiderült, mi volt a gáz: a rendszer 64 bites, én meg 32 bites progikat raktam rá és a kompatibilitási probléma miatt a Windows önjavítást végzett, ezért törölte néhány fájlomat.
2014. dec. 19. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!