Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lenne egy kérdésem: A mozilláb...

963kto kérdése:

Lenne egy kérdésem: A mozillából exportáltam HTML-be a könyvjelzőket újratelepítés miatt. AZtán a gép telepítése után importáltam, de?

Figyelt kérdés
A könyvjelzők át is mentek, de ha új hivatkozást akarok menteni, akkor a könyvjelző menü tallózás úton nem jelenik meg semmi?Mi az oka, hogyan lehetne elővarázsolni, hogy a tallózás után jelenjenek meg a a már mentett könyvjelzők ebben a menüpontban is? Köszi.
2014. dec. 21. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
-úgy nem e lehetne,hogy értsük is .......
2014. dec. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

No akkor még egyszer: 1:Szóval visszaimportálom a könyvjelzőket.

2: A könyvjelzőkben meg is jelenik, fent ötödik fül lenyitva.

3: Megnyitok egy új oldalt, legyen pl index.hu. Ezt el szeretném menteni a könyvjelzők közé, ahol korábban nyitottam egy mappát, legyen Hírek mappa.

4: Megnyitom a könyvjelzők fület, ott kiválasztom "az oldal hozzáadása a könyvjelzőkhöz". Ekkor jobb oldalon megnyílik egy új ablak. Itt tallózás,hiszen már van egy Hírek mappám, ahová be szeretném illeszteni. Eddig a tallózással meg is nyíltak a mappáim, most az újratelepítés után itt , ezen az úton nem jelennek meg.

5: Hogyan jeleníthetőek itt is meg, vagy van más út is a mentéshez?

2014. dec. 23. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!