Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mégis mennyi esélyem volt...

Mégis mennyi esélyem volt erre? (elég fura. )

Figyelt kérdés

van az asztali gépem, vezeték nélküli egérrel.

El aludtam már többször is úgy hogy bekapcsolva maradt a gp és össze vissza nyomkodtam az egeret a hátammal. Így volt már hogy arrébb rakta a mappáimat az asztalon meg ilyenek.

Ma pedig amikor fel ébredtem, fel telepítette közben a google chroma-e.

Meg néztem, nincs vírusom, se férgem,s semmi. Alapból nincs is meg, szóval le töltötte és fel tette úgy hogy aludtam közben és véletlen szerűen lett nyomkodva az oldal által.


2014. dec. 23. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

érdekesen használod a géphez csatlakoztatott perifériákat :)

én az ujjaimat használom ha billentyűzetet, egeret kezelek :)

-szerintem fejleszd ezt a tehetséged, pár hónap múlva komplett Windows-t fogsz telepíteni particionálással, formázással, telepítéssel és driverek felrakásával ...:DDD

2014. dec. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem úgy va a gép, hogy egy tv a monitorom, fekve gépezem általában az ágyból és tegnap épp kimerült voltam, hamar elaludtam.

reggel meg látom ott egy böngésző. gondoltam a firefox, de mégsem az volt...

2014. dec. 23. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!