Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy félek párkapcsolatba kerülni? Már nem egy esélyem volt, mégis valami vissza taszít

Figyelt kérdés

Sziasztok! :D


Szeretnék egy kis segítséget kérni, hátha akad egy-két értelmes válasz, amiből valamit tanulhatok.


Az én történetem részletesebben úgy szól, hogy bizonyára nem vagyok egy túlságosan visszafogott srác...Sőt, imádok bulizni, és társaságban lenni (nyilván akikkel jól érzem magam), viszont tudatosult bennem egy gyengeségem, amire mostmár komolyabb megoldás után kutatok.

Már nem ez az első eset, hogy megtetszett egy lány, és egészen addig bátrabbnak éreztem magam, amíg nem derült ki hogy viszont tetszek a lánynak, és ekkor bejött az a dolog, hogy beparázok. Egyszerűen nem úgy kezelem az egész helyzetet, és elkezd forogni a felejben hogy vajon elég-e lennék az elvárásaihoz, jól működne-e a kapcsolat, stb...És ez nem az első eset...Konkrétan most a harmadik, és megint ugyanezt érzem. Tetszik, bejön, de valami gátol...

Azt hozzátenném hogy normális kapcsolatom sose volt senkivel, csak részeg hülyeségek, ráadásul majd 20 éves létemre még szűz vagyok. Volt alkalmam szexre, olyannal aki tetszett, de megint csak ez a bizonyos gát jött elő, és az érzéseimre hallgatva, kénytelen voltam visszautasítani a lányt.

A harmadik dolog, hogy ez még számomra is vicces, de nem tudok pisilni ha valaki fél méterre mellettem ál...Szóval nagyon védem az intim zónámat.

Annyiban biztos vagyok hogy ezek pszihológiai okok, viszont nem tudom hogyan sikerülhet ezeket leküzdeni, és ebben szeretnék segítséget kérni, ha valaki tud.


Előre is nagyon köszönöm minden normális választ!

U.I: Szabad trollkodni is, meg kiröhögni, azt sose vettem magamra:D


20/F



2014. aug. 7. 03:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Az szuper :) Jöhet a többi...
2014. aug. 7. 03:35
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha megismersz egy olyan lányt, aki tetszene, és látod rajta is, hogy tetszel neki, ne azt mutasd a továbbiakban, hogy tetszik neked, hanem úgy alakítsad a kapcsolatot, mintha barátok lennétek, hogy megismerd, közelebb kerüljetek egymáshoz, és ha már elég közel van hozzád - de csak olyannál, akit hosszabb távra, akár egy életre is el tudnál képzelni -, akkor akár el is mondhatod a félelmeidet, szóval csak akkor kezdeményezz úgy, mint egy párkapcsolatban szokás.
2014. aug. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

értem, köszi a segítséget.

És a véleményed a barát zónáról?

2014. aug. 9. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!