Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek mennyire érdemes...

Szerintetek mennyire érdemes Windows 7-et 8.1-re cserélni?

Figyelt kérdés

a számítógépem:

Intel celeron g555 2 mag

4GB ddr3 ram

nvidia geforce 210

Játékokra szoktam használni a számítógépet, videóvágásra (sony vegas) animálásra (cinema 4d) ezeknek mind jól kell futniuk win8.1-en. Nektek mi a véleményetek erről a rendszerről? Miben előnyös, és miben nem?


2014. dec. 23. 23:35
 1/3 anonim válasza:
nem kell, jó az rajta, egy stabil rendszer, egyszerű gyors, én hagynám, de ha úgy gondolod hogy újítani akarsz, vagy ilyesmi, nyugodtan, de nem létfontosságú, inkább úgy fogalmaznék.
2014. dec. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 soccerway ***** válasza:
Amíg nincs gond a 7-el, addig maradhat, legközelebb meg mehet a 8.1
2014. dec. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, én annak idején váltottam 7-ről 8.1-re, nekem nagyon bejött. Sajnos egy-két program már nem fut rajta, ami még 7-en futott, viszont sokkal jobb ez a rendszer. A probléma az, hogy küszöbön a windows 10, szóval addig már érdemes várni, mert túl szokatlan lenne neked hirtelen ez a rendszer, a 10 pedig sokkal felhasználóbarátabb lesz.
2014. dec. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!