Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom eltávolítani az...

Hogyan tudom eltávolítani az Omiga-plus programot a kezdőlapról?

Figyelt kérdés

Elmesélem mi a helyzet.


Olyan programot akartam letölteni, ami PDF formátumot alakít át Word-ra, amit meg is találtam, de amikor letöltöttem, vele együtt letöltődött még 25 másik rosszindulatú program (vagy nemtom mi), amiből az Avast sikeresen blokkolt is 22-t (és karanténba helyezte). A maradék 3-ból az egyik az Omiga-plus nevű program volt, sikerült törölnöm őt is, meg a másik 2-t is, a PDF konvertáló programtól meg úgy megijedtem, hogy töröltem a fenébe, föl sem telepítettem. De a lényeg az, hogy ez az Omiga-plus nevű program a TELJES KITÖRLÉS után is megjelenik a kezdőlapon, akárhányszor nyitom meg az internetet, hiába változtattam meg a kezdőlapot GOOGLE-ra, hiába töröltem az ÖSSZES előzményt, hiába nyitom meg mással az internetet (firefox, explorer, stb), ő akkor is ezt az Omiga akármit nyitja meg.


A nagy kérdés:


Hogy tudjam megoldani, hogy SOHA többet ne jelenjen meg kezdőlapként az omiga-plus?


KÖSZÖNÖM SZÉPEN!


2014. dec. 26. 15:28
 1/1 A kérdező kommentje:
Azért a programok témakörbe írtam ki a kérdést, mert úgy gondolom, hogy maga a program okozza ezt, nem pedig az internet, de az igaz, hogy az internettel is összefügg a dolog.
2014. dec. 26. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!